Facebook Google+ Twitter

Tylko dla dorosłych pań o ofertach dorosłych panów

Mówiąc o agencjach towarzyskich, wciąż mamy na myśli miejsca, z oferty których korzystają panowie. W agencji reklamowanej przez mężczyznę z nagim torsem “panowie zrobią wszystko, czego życzą sobie panie”.

Przestał nas już dziwić widok ulotek reklamujących agencje towarzyskie. Małe kolorowe kartoniki z adresem i telefonami kontaktowymi przybytków cielesnej przyjemności, pojawiają się za wycieraczkami samochodów, jak grzyby po deszczu, zwłaszcza w Warszawie, gdy wóz zostanie zaparkowany gdzieś w centrum miasta albo przy najbardziej uczęszczanych ulicach.

Ulotki przeważnie są ozdobione zdjęciami skąpo ubranych lub mocno roznegliżowanych atrakcyjnych pań, które często nie mają nic wspólnego z reklamowanymi miejscami (są to zdjęcia fotomodelek), ale za to przyciągają wzrok potencjalnych zainteresowanych - klientów.
Gdyby jednak sugerować się zdjęciami na ulotkach, można by odnieść wrażenie, że oferta agencji towarzyskich skierowana jest niemal wyłącznie do mężczyzn, co oczywiście jest nieprawdą.

Dlatego spore zdziwienie wywołały ulotki, na których to pan swym nagim torsem, reklamuje kobietom usługi jednej z warszawskich agencji. Ulotka w taki sposób adresowana do pań korzystających z towarzystwa i usług seksualnych mężczyzn do wynajęcia, to rzadkość. Z jakichś powodów, mówiąc o agencjach towarzyskich, przeważnie mamy na myśli miejsca, z oferty których korzystają panowie. Niesłusznie. Panie robią to również. W agencji reklamowanej przez pana ze wspomnianej ulotki, dowiedziałam się, że kobiety są częstymi klientkami, a przystojni, wysportowani panowie (każdy w wieku do lat 30) “zrobią wszystko, czego panie sobie życzą”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Co prawda to prawda, tylko w Katowicach i Gliwicach widziałem przydrożne bilboardy z reklamą agencji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

już nie jeździ..pozatym nie było tam grafiki takiej jak zdjęcia nagich kobiet ale nazwa lokalu, adres i usługi...czyli masaże wszelkiego typu:)) Reklama umieszczona została na prywatnym przewoźniku nasze PKM- y nie mogą sobie na coś takiego pozwolić:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Katowicach agencje za wycieraczkami się nie reklamują, mamy billboardy, jeżdżące reklamy na lawetach, była nawet reklama na autobusie - jednakże jest to tylko oferta dla Panów. Panie natomiast nie mają juz tak bogatego wyboru i aby wynająć tzn. Pana do towarzystwa na np. wieczór panieński musi posiłkować się reklamą szeptaną - z ucha do ucha:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkiego dobrego panom w agencjach towarzyskim!!!:( Jak się okazuje i paniom; bo skoro jest oferta - podaż, to jest i popyt. Chyba za stary jestem, żeby zrozumieć powody dla których ludzie odwiedzają lupanary.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.