Facebook Google+ Twitter

Tylko do północy przyjmujemy zgłoszenia! Konkurs DO 2010 Roku

Do 27 kwietnia włącznie można jeszcze nadsyłać zgłoszenia materiałów do konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku. Autor materiału, który zyska największe uznanie wśród członków kapituły konkursu otrzyma w nagrodę 10 tysięcy złotych. Wygrać można także w 10 kategoriach; nagrody czekają też na głosujących.

 / Fot. Ryszard UrychPrzyjmujemy zgłoszenia materiałów opublikowanych w 2010 roku w internecie; z blogów i mikroblogów również, jeśli tylko mają wartość informacyjną, a ich autorka lub autor nie byli związani stosunkiem pracy z żadną redakcją.

Na Dziennikarza Obywatelskiego Roku czeka super nagroda - 10 tysięcy złotych, a w dziesięciu kategoriach konkursowych zwycięzcę wybiorą internauci (oddając głosy za pomocą SMS). Nagrodami są bony na zagraniczne wakacje wartości 3 tys. zł i nagrody rzeczowe. Pula nagród w konkursie sięga więc 50 tysięcy złotych, bo poza nagrodą dla głosujących (bon na wycieczkę) spośród nadesłanych SMS każdego dnia będziemy też wybierali osobę, która wygra wartościowy upominek.

Kilkuset dziennikarzy i blogerów, w tym politycy, jak Joanna Senyszyn, już potwierdziło swój udział. Stańcie w z imi w szranki, przejrzyjcie swe materiały i dokonajcie zgłoszenia na stronie konkursowej DO ROKU.PL.Jeśli macie pytania, polecam przesłanie maila na adres e-maila: doroku(at)wiadomosci24.pl), by rozwiać ewentualne wątpliwości.

 / Fot. Ryszard UrychOto odpowiedzi na kilka najczęściej powtarzających się pytań:

Czy mogę zgłosić swe materiały opublikowane w 2010 roku, w kilku kategoriach konkursowych?
- Nie. Można zgłaszać swe teksty tylko w jednej kategorii konkursowej.

Ile materiałów mogę zgłosić?
- Dowolną ich liczbę, byle w jednej kategorii

Lepiej zgłosić jeden tekst czy kilka?
- Decyzja należy do zgłaszającego...

Czy mogę wysłać adres bloga?
- Nie. Adres URL musi kierować do konkretnego materiału, artykułu bądź wpisu z 2010 roku. Zgłaszamy w konkursie konkretny tekst, fotoreportaż, film itd.

Czy w zgłoszeniu muszę ujawniać imię i nazwisko?
- Nie, może być to pseudonim. Jednak bez podania organizatorowi danych osobowych nie będzie można odebrać nagrody w razie wygranej.

Ile kosztuje SMS w etapie głosowania?
- 62 grosze brutto, czyli już z doliczonym podatkiem.

Jeśli moje pierwsze zgłoszenie zostało usunięte, czy mogę nadesłać kolejne?
- Tak, naturalnie. Jeśli treść zgłoszenia spełnia kryteria konkursu, zostanie ono przyjęte. Gdy zacznie się etap głosowania, wszystkie zaakceptowane zgłoszenia pojawią się na stronie konkursowej DOROKU.PL.

Gala konkursu już 14 czerwca

Gala konkursu, połączona z uroczystym wręczaniem nagród, odbędzie się 14 czerwca w ultranowoczesnych wnętrzach warszawskiego Centrum Nauki Kopernik. A przed galą, około godziny 12, już dziś serdecznie zapraszam na debatę najbardziej znanych dziennikarzy i blogerów. Tak debata jak gala będą na żywo relacjonowane w internecie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

Czy ktoś tu w ogóle zagląda?
19 kwietnia był bardzo dawno temu.
Głosowanie zacznie się kiedy? jeśli wolno zapytać? B, proszę o odpowiedz...lub poprawkę tekstu. Bo wg. tego tekstu trwa już od 6 dni. Tylko na co ?

"Jeśli moje pierwsze zgłoszenie zostało usunięte, czy mogę nadesłać kolejne?
- Tak, naturalnie. Jeśli treść zgłoszenia spełnia kryteria konkursu, zostanie ono przyjęte. 19 kwietnia, gdy zacznie się etap głosowania, wszystkie zaakceptowane zgłoszenia pojawią się na stronie konkursowej DOROKU.PL."

Zgłosiłam ten błąd 3 razy. bez 7 minut 3 godz. temu.
Pozdrawiam świątecznie jeszcze.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dominku,
dlaczego nie rzucice hasła,
"Zgłoś najlepszy tekst !!"
"Zgłoś ulubionego autora"

Wiem, że niektórzy nie chcą i nie zgłoszą się sami.... ale... jeśli zgłosi czytelnik doceniający i dokonujący wyboru, to trudno odmówić. Nie sądzisz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba wypełnić kilka formularzy.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
DO
  • DO
  • 22.04.2011 13:44

W jaki sposób zgłosić kilka materiałów? W formularzu jest miejsce na jeden link.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dziennikarz z zawodu
  • Dziennikarz z zawodu
  • 22.04.2011 11:45

przez te wieczne konkursy, zdjęcia miesiąca, tygodnia i wiele innych tworzy się tu zamknięte środowisko piknikowe nie mające nic wspólnego z dziennikarstwem OBYWATELSKIM. Wybaczcie ale czasami wasze zachowania są dziecinne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mike
  • mike
  • 21.04.2011 09:22

przestańcie już proszę z tym konkursem. od ponad miesiąca czasu po właczeniu strony głównej bije po oczach jeden wielki oczo*ebny "baner" konkursu. nie można tego zareklamować w jakiś inny sposób?

Komentarz został ukrytyrozwiń

-@->AP. -> proszę napisz @ maila -> Jeśli macie pytania, polecam przesłanie maila na adres e-maila: doroku(at)link , by rozwiać ewentualne wątpliwości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
AP
  • AP
  • 11.04.2011 12:37

A można zamienić Barbaro Romer-Kukulska?

Komentarz został ukrytyrozwiń

-@AP-> Wycofać? może zamienić na inny? Zostało ledwie 4 dni z dzisiejszym włącznie.
hmmm. we wszystkie gry jakie znam, gra się tak, że karta - stół. a pionek, czy figura dotknięte-> to już ruszone, ruch należy wykonać. Startowanie w konkursie nic Cie nie kosztuje, a Twój materiał zyska na popularności. A to też coś warte . nieprawdaż?

Komentarz został ukrytyrozwiń
AP
  • AP
  • 11.04.2011 10:39

Czy można wycofać materiał z konkursu (przed końcem terminu zgłaszania)?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.