Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14568 miejsce

Tylko dobre drogi prowadzą do Gminy i Miasta Błaszki

Władze Miasta i Gminy Błaszki starają się witać zarówno przejezdnych jak i miejscowych dobrą jakością dróg, które prowadzą wprost do centrum naszej spokojnej aglomeracji.

Zarówno pojazdami mechanicznymi jak i rowerami można bezpiecznie dotrzeć do centrum Gminy i Miasta Błaszki / Fot. Krzysztof TelegaGmina i Miasto Błaszki należy do powiatu sieradzkiego w województwie łódzkim. Od kilku lat mam przyjemność być jednym z ok. 15 500 mieszkańców tej prężnie działającej gminy.

Jako mieszkaniec naszej gminy nie mogę przejść obojętnie wobec działań naszych władz mających na celu poprawić jakość naszego życia. Jak to się ogólnie przyjęło, najważniejsze dobrze zacząć.
W tym przypadku chodzi konkretnie o drogi jakie prowadzą do centrum gminy, a dokładnie samego miasta Błaszki. Dobra droga dla niektórych pozostaje w kwestii marzeń. To o czym inni mogą tylko marzyć dla władz naszej gminy jest w zasięgu ręki, czego efektem są drogi, które prowadzą wprost do centrum miasta.

Trud i wysiłek jaki został włożony w pozyskiwanie pieniędzy na nasze drogi oraz chodniki z wytyczonymi ścieżkami dla rowerzystów, na zawsze pozostanie w pamięci osób odpowiedzialnych za ich pozyskiwanie. Tak jak się potocznie mówi, że "pieniądze leżą na ulicy", tak ciężko o odpowiedni kręgosłup, który będzie w stanie je dźwignąć. Jak się okazuję władze Miasta i Gminy Błaszki posiadają zdrowy kręgosłup czego efektem są widoczne na załączonych zdjęciach asfaltowe wstęgi oplatające nasze posesje. Z utęsknieniem czekamy na dalszy ciąg tak trafnych dla ogółu inwestycji, które doprowadzą naszą gminę na piedestał wśród wspólnot samorządowych naszego regionu, a może kraju.
Oddzielne chodniki świadczą o tym jak gmina dba o bezpieczeństwo pieszych. / Fot. Krzysztof TelegaBłaszki, centrum. / Fot. Krzysztof TelegaChodnik a zarazem ścieżka rowerowa. / Fot. Krzysztof TelegaMam nadzieję, że takich znaków będzie przybywać. / Fot. Krzysztof Telega

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.