Facebook Google+ Twitter

Tylko jeden "Krok do szczęścia"

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-10-16 19:32

"Krok do szczęścia" Anny Ficner–Ogonowskiej to opowieść o miłości, stracie i rozpaczy - uczuciach znanych większości z nas. Książka jest również kontynuacją udanego debiutu autorki pt "Alibi na szczęście".

 / Fot. Okładka książki "Krok do szczęścia" jest opowieścią o tym, że nic nie dzieje się bez powodu i że życie wciąż jest pełne niespodzianek, którymi zaskakuje ludzi pod każdą szerokością geograficzną.

W swojej drugiej powieści Anna Ficner-Ogonowska powraca do Hani i zakochanego w niej po uszy Mikołaja. Wydaje się, że wszystko już sobie powiedzieli i wyznali. Mimo że kocha Mikołaja, nadal boi się bliskości i ciągle żyje wydarzeniami sprzed dwóch lat. Bo tak naprawdę, to ona kocha... dwóch Mikołajów.

Wszystkie osoby pojawiające się w powieści, to ludzie z krwi i kości, mający swoje wady i zalety, słabości i ogromny bagaż wspomnień. Pomimo zagmatwanej sytuacji bohaterów, ponad wszystkim jest harmonia, wewnętrzny ład i ponadczasowa zgoda na to, co przynosi los. Jest w tym, przedstawionym przez nią świecie tyle samo zwykłej, ludzkiej intrygi, złości i cierpienia, jak też sposobów radzenia sobie z problemami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.