Tylko remis Okocimskiego z Wisłą II Kraków

Dziś w Brzesku miejscowy Okocimski podejmował Wisłę II Kraków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (1:0). Już w pierwszej minucie bramkę dla gospodarzy strzelił Policht, Wyrównał Jacek w 67. minucie.

Mecz zaczął się świetnie dla miejscowych. Już w pierwszej akcji meczu piłkarz Okocimskiego skutecznie oszukał obronę gości i wrzucił piłkę w pole karne wprost na głowę Polichta, który skierował ją do bramki. Jednak tak szybko zdobyta bramka nie uskrzydliła piłkarzy OKS-u i nie poszli oni za ciosem. Popełniali zbyt wiele błędów i tracili piłkę w środku pola. Mimo,że piłkarze Wisły choć dostawali takie "prezenty" nie umieli ich wykorzystywać.

Niektóre z kontrataków Okocimskiego stwarzały duże zagrożenie dla bramki gości, a w jednej akcji do szczęścia zabrakło niewiele - przy strzale zza pola karnego piłka odbiła się od słupka, a przy dobitce drugi raz piłka uderzyła w ten sam słupek i wyszła na aut. Więcej tak dobrych sytuacji w pierwszej połowie Okocimski nie miał i na przerwę schodził z jednobramkową przewagą.

Po przerwie gra sie ożywiła. Piłkarze obydwu drużyn miały okazję do strzelenia bramek, ale żadna ich nie wykorzystała. Dużo akcji było przerywanych już w środku pola gry, jednak jeden błąd obrony OKS-u sprawił, iż piłkarze Wisły II Kraków zdołali się przedostać pod pole karne i strzelili bramkę.

Rozpaczliwe ataki gospodarzy, którzy próbowali wyjść na prowadzenie nie przynosiły zamierzonego efektu. Wynik spotkania nie uległ już zmianie i skończyło się remisem 1:1. Dla gospodarzy, którzy mieli bardzo dużo sytuacji strzeleckich ten wynik z pewnością mógł być lekkim rozczarowaniem.