Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31648 miejsce

Tymański Yass Ensemble zagra w "Wytwórni"

W najbliższą niedzielę, 8 lutego, na scenie łódzkiego klubu muzycznego "Wytwórnia" wystąpi Tymon Tymański z zespołem Tymański Yass Ensemble.

Tymon Tymański / Fot. Grzegorz Chorus, plik na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 2.0Tymon Tymański to znany polski kompozytor, multiinstrumentalista, felietonista, poeta, prozaik i twórca polskiej sceny yassowej. Założyciel, oraz lider wielu zespołów i projektów scenicznych, takich jak: Kury, Miłość, Czan, NRD, Tymon i Trupy, Masło, The Users, Poganie, Tymański Yass Ensemble, Tymon & The Transistors.

Zespół Tymański Yass Ensemble powstał w 2004 roku. Ma na swoim koncie dwa albumy: debiutancki "Jitte" - nazwa zaczerpnięta z karate ozanczajaca "dziesięć rąk", oraz najnowszy, wydany w 2008 roku zatytułowany "Free Tibet". Repertuar Tymański Yass Ensemble jest połączeniem jazzu, rocka alternatywnego i muzyki etnicznej. Charakter całości nadaje kompozytorskie doświadczenie Tymańskiego z grupy Miłość, oraz sceniczne obycie pozostałych muzyków, z których każdy jest liderem własnej grupy.

Koncert odbędzie się niedzielę, 8 lutego, w Klubie "Wytwórnia", przy ul. Łąkowej 29.
Początek występu o godz. 20:30. Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł (20 zł z Kartą Wytwórnia) do nabycia w klubie "Wytwórnia", w "CIK-u" ul. Piotrkowska 102a i "Strefie biletów" ul. Piotrkowska 59, oraz za pośrednictwem serwisów internetowych: www.bileteria.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, lub bezpośrednio przed występem w cenie 30 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.