Facebook Google+ Twitter

Tymoszenko zostanie wysłana do pracy gdy wyzdrowieje

Ukraińska służba więzienna oświadczyła, że Julia Tymoszenko po powrocie do zdrowia, zostanie skierowana do pracy, tak jak każdy inny więzień.

 / Fot. FishInWater/CC 2.0"Po powrocie do zdrowia, odbywająca karę siedmiu lat więzienia była premier Ukrainy, Julia Tymoszenko tak, jak wszyscy inni więźniowie zostanie skierowana do pracy" - ogłosił szef ukraińskiej służby penitencjarnej Ołeksandr Lisyckow.

Lisyckow poinformował, że z pracy zwolnieni są tylko i wyłącznie emeryci oraz inwalidzi. - "Wszystkim innym doradzamy podjęcie pracy, a jeśli człowiek odmawia, to prowadzona jest z nim odpowiednia praca wychowawcza. Mamy pracowników, którzy się tym zajmują" - dodał Lisyckow.

Tymoszenko pracowałaby w szwalni, w której szyje się odzież roboczą, koszule, pościel i czapki oraz worki i brezentowe pokrowce, podaje TokFM. Zakład znajduje się na terenie kolonii karnej pod Charkowem, gdzie Julia Tymoszenko odbywa siedmioletni wyrok pozbawienia wolności. Skazana została za nadużycia przy podpisywaniu umowy gazowej z Rosją.

Od czasu aresztowania jej stan zdrowia znacznie się pogorszył. Była premier uskarża się na silne bóle pleców, niemieccy lekarze podobno stwierdzili u niej przepuklinę kręgosłupa, choć diagnozy nie podano do informacji publicznej.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

007
  • 007
  • 24.02.2012 23:59

I co jeszcze Janukowycz i jego ekipa zrobią złego Julii? Czy ona jest z zawodu szwaczką? A może woleliby,żeby umarła i wtedy Janukowycz nie będzie miał konkurentki do władzy na Ukrainie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyborca
  • wyborca
  • 24.02.2012 17:16

Waldemar Pawlak podpisał kontrakt taki oto , że płacimy najwięcej za gaz z Rosji.Jest w nagrodę V-ce premierem w RP i jest bezkarny

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.