Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4562 miejsce

Tyska Inwazja FoodTrucków

Foodtrucki to temat ostatnio niezwykle popularny w każdym większym mieście. Ogromna ilość pojawiających się na takich eventach ludzi sprawia, że są niezwykle opłacalne, a patrząc od strony konsumenta − bardzo atrakcyjne.

Imprezy zrzeszające posiadaczy takiego sprzętu, wyrastają jak grzyby na deszczu. Mieszkańcy Tychów w tym roku nie musieli długo czekać na zlot furgonetek z dobrym jedzeniem. Na mapie odwiedzin były już na 2 miejscu, zaraz po Zabrzu. Od 7 do 9 kwietnia przy Browarze Obywatelskim zjawiło się masę ludzi, chcących skosztować niecodziennych specjałów. Przez cały weekend można było spróbować wielu przeróżnych przekąsek na ciepło, czy też na zimno. Degustatorzy niecodziennych smaków mogli skonsumować potrawy z różnych regionów świata. W tym roku wielką popularnością cieszyły się chińskie specjały oraz amerykańskie hamburgery. Organizatorzy nie zapomnieli też o smakoszach słodkiego. Ciekawi nowości mogli spróbować tajskich lodów, rolowanych na specjalnej paterze oraz wykwintnych słodkich kebabów z owocami i dużą ilością bitej śmietany.

Oprócz smakowitego jedzenia, atrakcją było samo obcowanie z innymi ludźmi i możliwość porozmawiania z kucharzami. Przed większością furgonetek były wyznaczone miejsca, gdzie można było wygodnie usiąść i zjeść w doborowym towarzystwie, przy przyjemnej muzyce. Organizatorzy zadbali również o smakoszy piwa. Specjalnością było oryginalne piwo Tichauer. Degustatorzy mogli powrócić do celebracji piwnych tradycji: w XXI-wiecznym stylu, ale i z piwem ubranym w oryginalne barwy, z historycznym logiem z początków działalności Browaru Obywatelskiego.

Zwieńczeniem weekendowego świętowania było uroczyste podziękowanie prezydenta Andrzeja Dziuby i zapewnienie, że jeszcze nie raz w tym roku Tyszanie będą mogli spróbować specjałów. Każdy z uczestników imprezy przy wyjściu dostawał długopisy, oraz ulotki o nadchodzących w okolicach zjazdach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.