Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32600 miejsce

Tyszanie głosują. Blondi i Blondyna w finale!

Tyszanka Magdalena Kulus znalazła się w ścisłym finale konkursu na najlepszy Blog Roku. Autorka choruje na zanik mięśni, jeździ na wózku. Na stronie blondyniblondyna.blox.pl opowiada o życiu ze swoim psem asystentem, Igorem. Pomóż jej wygrać!

Magda z psem Igorem / Fot. Prywatne archiwum Magdaleny KulusMagda bierze udział w konkursie na najlepszy Blog Roku 2007, organizowanym przez portal Onet.pl. W tej chwili tyszanka zajmuje 3. miejsce - zagłosowały na nią 352 osoby. Można to uczynić jedynie do 19 lutego do godz. 20! Wystarczy wysłać SMS-a.

Na swojej stronie Magda opisuje codzienne życie z psem asystentem, Igorem. - Blog piszę od września. Piszę go przede wszystkim dla ludzi, którzy czekają na psa asystującego. Wielu z nich sądzi, że dostanie pupila, który działa jak maszyna. Tymczasem życie z takim psem to nie tylko frajda, ale też praca. Chcę im uświadomić, jak wiele czasu trzeba mu poświęcać, jak o niego dbać. Chcę, by w trakcie oczekiwania mogli "podglądać" kogoś, kto takiego psa już ma - mówi finalistka. - Poza tym piszę, bo przeżywam wszystko, co jest związane z Igorem, a jednak opowiadanie wszystkim dookoła o moim psie na dłuższą metę może być męczące dla otoczenia. Bywam monotematyczna. Na blog wchodzą ci, którzy lubią te opowiastki i są ciekawi, co u nas - dodaje.

25-letnia Magda jest z wykształcenia polonistką, obecnie doktoryzuje się na kierunku literaturoznawstwo i pracuje. Jest bardzo lubiana przez środowisko. - Nie uczyłam Magdy, ale często z nią rozmawiałam, bo fajnie się z nią rozmawiało. Jest bardzo otwartą osobą i ma naprawdę wielu przyjaciół - mówi Barbara Bąkowska, nauczycielka matematyki z I LO w Tychach, którego Magda jest absolwentką.

Finalistkę konkursu zapytałemMagda ze swoim psem asystującym, Igorem. Od razu można rozszyfrować, dlaczego nazwa bloga to Blondyn i Blondyna... / Fot. Prywatne archiwum Magdaleny Kulus, czy nie myślała o dziennikarstwie obywatelskim, jeśli tak prężnie tworzy bloga. - Jeżeli chodzi o dziennikarstwo obywatelskie, to nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Zapoznałam się z serwisem Wiadomosci24.pl. Wydaje się być to ciekawą formą wyrażania swojej opinii, ale też przekazywania informacji. Być może kiedyś się tym zajmę... - odpowiada Magda.

Blog Blondyniblondyna zostanie również poddany pod ocenę Kapituły Konkursu. Nagrodą w konkursie jest podróż marzeń, dodatkowo na zwycięzców czekają laptopy i atrakcyjne aparaty fotograficzne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

darth vader - wyluzuj

Piosenka dla Ciebie - http://pl.youtube.com/watch?v=Be6jlCuMvVQ

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ef, adres strony bloga masz podany:-) Głosowanie to nie przymus. Poczytaj, jak pisze, o czym. Jeśli spodoba Ci się blog (pod różnymi względami: estetycznymi, merytorycznymi, jakimi chcesz) to zagłosuj! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ef: "A mam na nią głosować, bo ?" bo gówno... zapoznaj się z treścią artykułu, bloga, i sam znajdź odpowiedź na swoje głupie pytanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mam na nią głosować, bo ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aby zagłosować na Magdę, należy wysłać SMS-a o treści A00820 pod numer 71222 (koszt: 1, 22 z VAT)! Uwaga! W treści SMS-a "0" to cyfra zero, a nie litera! PS.: Głosować może każdy, nawet ten, kto uczynił to już w poprzednich etapach konkursu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.