U-18: Polska - Białoruś 1:2

Reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1988) przegrała z Białorusią 1:2 w towarzyskim meczu, który odbył się w Otwocku. Jedyną bramkę dla naszego zespołu prowadzonego przez Radosława Mroczkowskiego strzelił Grzegorz Piesio (83 minuta).

Po raz kolejny okazaliśmy się słabsi od przeciwnika, choć od 60 minuty graliśmy w przewadze, po czerwonej kartce dla jednego Białorusinów. Tuż przed końcem spotkania udało nam się doprowadzić do remisu, ale odpowiedź rywala była natychmiastowa. W 86 minucie straciliśmy drugiego gola. Goście grali bardzo ostro i zdecydowanie, a my nie potrafiliśmy znaleźć recepty na taki styl gry - podsumował Radosław Mroczkowski .

W sierpniu reprezentacja U-18 rozegra w Polsce dwa towarzyskie mecze z Norwegią.