Facebook Google+ Twitter

U2 3D – podróż w nowym wymiarze!

  • . .
  • Data dodania: 2008-03-28 18:56

Wydaje się, iż fani legendarnej już grupy U2 znowu zostaną obdarowani smakowitym kąskiem. Do polskich kin wchodzi bowiem trójwymiarowy obraz pod krótkim, ale jakże znaczącym tytułem:"U2 3D".

 / Fot. EPA DAVE HUNTProjekt został zaprezentowany na Festiwalu Filmowym w Cannes, a od 4 kwietnia br. będziemy mogli go podziwiać na polskich ekranach.

Film "U2 3D" z pewnością zapadnie na długo w pamięci widzów, którzy skuszą się na wycieczkę do kina, bowiem - jak zapewniają nas producenci - podczas całego seansu widownia znajduje się w sercu pulsującego energią stadionu. Fani będą mogli zobaczyć fragmenty siedmiu koncertów, które odbyły się w Ameryce Południowej. Całość trwa półtorej godziny i składa się z 15 utworów.Na potrzeby filmu zarejestrowano ponad 100 godzin materiału cyfrowego 3-D, co stanowi dokumentację największych i najpiękniejszych przebojów grupy U2. Film będzie wyświetlany w większych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie czy Olsztynie. Ceny biletów ulgowych wynoszą ok. 20 zł.
Dla wszystkich maniaków zespołu „U2 3D” to pozycja obowiązkowa, a dla zwykłych zjadaczy chleba – z pewnością nowa, jakże niezwykła muzyczna podróż.

Reżyseria: Catherine Owens, wieloletnia współpracowniczka zespołu i Marek Pellington, autor teledysku "One". Nowością technologiczną jest system umożliwiający wyświetlanie każdej klatki trzykrotnie. Dzięki temu dłuższe oglądanie obrazu trójwymiarowego nie męczy oczu. Film wprowadza 4 kwietnia do kin debiutująca na polskim rynku dystrybucyjnym firma Arttech Cinema.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • . .
  • 31.03.2008 23:09

Noo to prawda, ale zawsze warto doświadczyć czegoś nowego :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z ciekawości się raczej wybiorę.

Choć żaden koncert oglądany w kinie, choćby był i 99 D, nie będzie równał się z występem podziwianym na żywo. Ale to oczywiste przecież :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coż. Z pewności U2 to legenda..na mnie jednak nie działa, choć wzbudza szacunek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.