Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1309 miejsce

U mistrza Jana Grabskiego w Kazimierzu Dolnym

Jan Grabski to wnuczek zesłanej na Sybir Polki, która przez cale jego dzieciństwo, aż do śmierci powtarzała mu, gdzie jest jego miejsce. Opowiadała o starym rodzinnym domu w Polsce i pokazywała czarno-białą, jedyną fotografię z tego okresu

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Babcia ciągle małemu Jasiowi powtarzała "Jasio Ty mój Polaczek". Dzisiaj Jan Grabski jest właścicielem jednej z największych galerii w Kazimierzu Dolnym. Fot. Bogdan Wegrzynek
Babcia ciągle małemu Jasiowi powtarzała "Jasio Ty mój Polaczek". Dzisiaj Jan Grabski jest właścicielem jednej z największych galerii w Kazimierzu Dolnym. Fot. Bogdan Wegrzynek

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

kazimierzanka
  • kazimierzanka
  • 19.10.2011 22:41

Pewnie sprzedają ci obrazy dlatego jest "jedna z najlepszych" i "świetnie prowadzona"
:))
I też dobrze trafiłeś z tymi "przystosowanymi piwnicami" bo właśnie taką mają ruscy.

A dlaczego choć na moment nie wysiliłeś się na refleksję dlaczego są "nie lubiani" ???

Wyuczone z podręczników"Jak zwiększyć sprzedaż" uśmieszki i ukłony oraz inne chwyty socjotechniczne nie wystarczą by zamydlić oczy mieszkańcom małego miasteczka.Tu ludzie widzą na codzień jak kto się zachowuje i jakie stosuje metody !

Słusznie napisałeś:"komentarze prawde ci powiedzą",ale albo ich nie przeczytałeś albo masz kłopoty z ich zrozumieniem .

Komentarz został ukrytyrozwiń
malarz nie z kazimierza
  • malarz nie z kazimierza
  • 09.10.2011 16:01

Ale jadowite komentarze !!!!
Jest to jedna z najlepszych galerii w Kazimierzu
świetnie prowadzona i rzetelna - znam środowisko galeryjne i wiem że Grabscy są nie lubiani.
Większość galeryjek to najmniejszym kosztem przysposobione pokoiki, piwnice ....
Zawiść zżera ................. komentarze prawdę Ci powiedzą!

Tolerancyjni europejczycy z miast (-eczka ) pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
teżzKazimierza
  • teżzKazimierza
  • 03.08.2011 22:19

I co,na podstawie tej fotografii dostał stały pobyt a później obywatelstwo ??? Koleś który handlował na chodniku jakimś gradobiciem z ukrainy wraz z wzietymi w komis obrazeczkami,nie wiedział co to passe partout nagle okazał się po"akademiji petersburskiej"..........Polska to dziwny kraj,temu narodowi można wcisnąć każdy bajer i będzie go łykał jak ciepłe bułeczki,jeszcze napychając bajerantom kieszenie.
A czy jakieś służby sprawdziły przed wydaniem Polskich dokumentów czy to nie przypadkiem "akademija KGB" ??? Coś w tym wszystkim mocno się nie kleji,jeszcze nie tak dawno widziałem ich samochód na ukraińskich numerach...to w końcu ukraina czy Syberia ??? Wstyd się przyznać że z ukrainy czy strach że ludzie pamiętają straszliwe rzezie Polaków,kobiet i dzieci,na Wołyniu dokonane przez ukraińców ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gośja
  • Gośja
  • 25.04.2011 21:45

Majka,nie umiesz czytać ? Jak to o co chodzi ? O kasę !

Komentarz został ukrytyrozwiń
kazimierzanka
  • kazimierzanka
  • 21.04.2011 09:57

Jakiego jadu ?
Jakiej zazdrości ?
Ten jest winny który powiedział że król jest nagi ???
Tak się ci ludzie zachowują,ale winni są ci którzy to widzą ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Majka
  • Majka
  • 08.04.2011 21:43

Skąd w Was tyle jadu?.... I po co? Jakaś zazdrość? Nienawiść? O co tu chodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gośja
  • Gośja
  • 02.03.2011 23:16

Odkrycie roku ! Grabski uczniem Gnatowskiego !

Będąc ostatnio w Kazimierzu zauważyłam rozwieszone plakaty zapraszające na wystawę obrazów Jerzego Gnatowskiego.Z krzykliwym nagłówkiem"WYDARZENIE ROKU"
A na dole do imienia i nazwiska znanego pejzażysty dodano "i jego uczniowie"-Mitura,Grabski,Kośmiński i Wołek.Wszystko oczywiście w galeri grabskich.
Brak słów...Po prostu brak słów...
Jak można się tak lansować na nazwisku malarza który właściwie na każde słowo przytakuje,nie rozumie co się do niego mówi i powinien być pod stałą opieką pielęgniarską ?!
Jak można pleść takie bzdury ??? Kiedy się uczyli u Gnatowskiego ? Korzystając z motywów malarza by ich knoty też się sprzedawały ???
W Kazimierzu był już taki jeden co to lansował się przy pomocy liściku od Starowiejskiego,jest też taki co twierdzi że był najlepszym uczniem Dudy-Gracza.Teraz przyszła pora na "uczniów" Gnatowskiego...
Tylko dlaczego tak skromnie ??? Nie można od razu na plakacie napisać,że to uczniowie Matejki,Kossaka i Witkacego ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szurka
  • Szurka
  • 19.02.2011 02:41

smutne to czasy,gdy landrynkowo odpustowa obrazeczkowa tandeta dla niedzielnych turystów z lodem w ręku jest nazywana "mistrzostwem" . Smutne i żenujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lef
  • Lef
  • 06.02.2011 05:54

A pamiętacie skecz "Chińczyk" Kabaretu Ani Mru Mru ?

-To chyba jakiś chiński chwyt marketingowy ?!
-Ale działa !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mariania
  • Mariania
  • 09.01.2011 13:21

To chyba mistrz sprzedaży bezpośredniej.Dobry bajer to połowa sukcesu-jak mawiał mój profesor.