Facebook Google+ Twitter

U nas autolans trwa przez cały tydzień!

Twój tekst ukazał się w gazecie? Zdałeś ważny egzamin? A może wróciłeś właśnie z bardzo udanej wycieczki? Pochwal się tym!

U nas autolans trwa przez cały tydzień! / Fot. Agata MarczewskaPamiętacie wątek na starym forum "Piątek - dzień autolansu"? Autorzy Wiadomości24 przez wiele tygodni wpisywali tam informacje o tym, co im się udało. Ta świecka tradycja spodobała nam się na tyle, że dziś - w piątek - postanowiliśmy ją odświeżyć w nieco zmienionej formie. Bo po co czekać na konkretny dzień? U nas autolans trwa przez cały tydzień!

Poza pisaniem na łamach Wiadomości24 każdy z nas ma swoje zawodowe i prywatne życie. Wszyscy odnosimy nasze większe i mniejsze sukcesy. Dlaczego nie mielibyśmy pokazać, jak bardzo jesteśmy z nich dumni?

Rozwiązałeś problem? Twój tekst ukazał się w gazecie? Zdałeś ważny egzamin? Upiekłeś smaczne ciasto? A może wróciłeś właśnie z bardzo udanej wycieczki? Pochwal się tym! Napisz innym, co u ciebie słychać. Specjalnie w tym celu powstała grupa autolansu. Tu możesz wyłączyć poczucie skromności i głęboko zakorzenione przekonanie o tym, że chwalić się nie wypada. Na naszej grupie nie tylko wypada, ale nawet trzeba.

Mam nadzieję, że tradycję autolansu uda się odświeżyć, a dzięki nowej grupie wszyscy poznamy się trochę lepiej. Na dobry początek (bo ktoś musi zacząć) pochwalę się, że znalazłam dziś pewną długo poszukiwaną rzecz. I nawet jej użyłam! A tymczasem zapraszam tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

http://www.bezkartek.pl/ti-v-ti170359/Ebook_Koledy_i_pastoralki/Duchowosc_i_Religia.jsf

Komentarz został ukrytyrozwiń

- To dobry pomysl!... Dwa tygodnie temu z okazji Dni Zyrardowa bylem na koncercie Justyny Steczkowskiej w Zyrardowie! I Jej wystawa zdjec i koncert: od "Alkmneny" do "To moj czas" byl naprawde wspanialy! I chociaz bylem bardzo zmeczony po podrozy, koncert Justyny zrewanzowal mi to w 100% Znow odzyskalem sily i radosc zycia!!

pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam do grupy autolansu: DO poza Wiadomościami 24 (wasze strony internetowe, galerie, fotoblogi, teksty w pasie lokalnej, informacje o pracy może w redakcji gazety, radiu, telewizji :) )

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

"...pytają sie dlaczego mnie tu nie ma." - nic z tego nie rozumiem....:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jak już tak to powiem wam że zostałem zauważony w Częstochowie i pytają sie dlaczego mnie tu nie ma. Kontaktó dużo poznałem dzięki trzymania ręki na pulsie u mnie. To się dla mnie liczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To przecież tylko zabawa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak. tak. raz w tygodniu, piątkowy. śmiesznie. fakt.

Ale teraz to, proszę mi wybaczyć, to co proponujecie wyfgląda trochę jak "autośledź"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autolans? Pomysł OK. Na pewno się przyjmie na tych stronach - przecież fakt że tu piszemy, a nasze teksty na ogół ukazują się jest już autolansem - prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pochwalę się , gdy odzyskam coś czego szukam, o ile mi ktoś pomoże. Sama nie mam możliwości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.