Facebook Google+ Twitter

vdccsss 334434

xcvvcvvcvvbvbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbvcccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccvvcccccccccccccccccccccccccccv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvcvvccccccvcvccv

Starożytny teatr w Bosrze. / Fot. Jamal Bnayatbcxvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv dfsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (86):

Sortuj komentarze:

niezrównoważony przepraszam za błąd:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

witam wszystkich,
wracam do dyskusji, bede przedstawial tylko fakty:
Syria: 60% muzulmanie (wszystkie odlamy), 30% chrzescjanie (wszystkie odlamy), reszta to żydzi i mniejszosci narodowe.
panie Ryszardzie, pana kolega ktory mowi o Arabach jest troche z nierównoważony za przeproszeniem. jesli by pan troche poczytal o Arabach i o Islamie oczywiscie w powaznych ksiazkach (nie komercyjnych) to powie pan to samo co ja. nie ma takiej religii ktora by pozwolila na zabijanie czy na to zeby kraść a zwlaszcza Islam.
Syria zawsze dawała biednym. palestynczycy, Irakyjczycy, Kurdowie....................itd. mieszkaja u nas od dawien dawna, zawsze Syria zapewniała bezpieczenstwo dla tych co prosili o to. ale sa tacy ludzie ktorzy nawet nie podziekuja, i maja pretencje. pewnie pana kolega nalezy do nich i jeszcze na dodatek niesie duzo nienawisci. ja jako prezes stowarzyszenia studentow syryjskich w polsce spotkalem z taka okolicznoscia. sa ludzie ktorzy nawet nie chca miec kontaktu ze mna czy z ambasada.ale jak cos potrzebuja to pierwsze co zwracaja sie do nas.i my pomozemy zawsze. nie to ze musimy czy nasz obowiazek tylko nasza kultura i nasza postawa tak wymaga.
w zeszlym roku byl wywiad w radiu z motocyklistami ktorzy wedruja po swiecie. byli w Syrii i opowiadali o tym. zacytuje mniej wiecej jak to powiedzieli: "zawsze myslelismy ze najbardziej usmiechniety narod to Wlosi ale jak bylismy w Syrii zmienielismy zdanie. dostalismy dom za darmo, jedzenie, bo sie zgubilismy. zawsze pomagali........" to nie moje slowa tylko polakow ktorzy byli w Syrii.
PS. inaczej jest jak ktos czyta o Syrii a jak ktos tam jedzie.
pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Mario,,no cóż...to nie Pani przeczucie -to fakt,nie jesteśmy wprawdzie ;kinder niespodzianką;ale parą.Czego oczywiście nie ukrywam.
Pan Grondys nie zbiera krytycznych uwag-to następny fakt,ale zapomniała Pani o tym,lub przeoczyła,, (oj nie postarała się Pani o głębsze przeanalizowanie postaci Pana Grondysa,lub źle została Pani poinformowana).
Pozdrawiam silną grupę z małopolski,a szczególnie Panią Alicję.
Anna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogie Panie, pax! Porzućmy personalne wycieczki i wróćmy do meritum, nie obniżajmy wartości artykułu niepotrzebnym sporem:) Nie sadzę, żeby obaj panowie byli temu radzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Anastazjo, mam dziwne przeczucie, że pani i pan Grondys, to dwa w jednym. Pojawia się Pani tam, gdzie pan Grondys zbiera uwagi krytyczne. Pozdrawiam więc silną grupę z Podlasia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co porabia i pisze Pan Grondys?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zadziwiające jest tylko jedno,że ma Pani tylko dwa komentarze na TYM PORTALU CO JEST równe 100%aktywności Pani i chociaż nic Pani nie ma do powiedzenia,to z upartością maniaka chce Pani zdyskredytować Pana Grondysa,z imienia i nazwiska(a dlaczego?)
Domyślam się.ha ha ha.

Napisała Pani.....;-Proszę poczytać artykuły Pana GRONDYSA;.-Zadała Pani sobie dużo trudu,...poczytała Pani artykuły,i dalej nie ma Pani do powiedzenia.Życzę Pani miłego czatowania i śledzenia (najlepiej nocą),co porabia i pisze P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Maj,,,o których artykułach Pana Grondysa wspomina Pani? O jakim dokopaniu Pani pisze? O jakiej ocenie Pani pisze?
Z

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marcinie, proszę poczytać artykuły pana Grondysa, zrozumie Pan wówczas dlaczego tak stara się Panu dokopać, a przy okazji będzie Pan mógł ocenić jego wypowiedzi i przemyślenia. Artykuł pański jest interesujący, niesie wartości poznawcze, a to jest ważne. Tolerancja ma swoje korzenie w poznaniu (nie Poznaniu ha, ha). Proszę wybaczyć ten drobny żart, ale rozbawiła mnie ta przypadkowa gra słów. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marcienie !!!!!!
Jestem w szoku słysząc tyle prwady od Pana o której nie miałem bladego pojecia , jak widze jest Pan jednym z niewielu na świecie który zna całą prawdę. W tej sytuacji jako patriocie nie pozostaje nic innego jak niezwłoczne , dobrowolne zgłoszenie się do Prokuratury Generalnej oraz Służb Specjalnych celm przedstawienia niezbitych dowodów.
Pozdrawiam
ps.
na temat kierunku studiów jakim obecnie jest politologia nie będę się wypowiadał gdyż z zasady nie jestem osobą konfliktową i nie chciałbym Pana osobiście urazić , ale jest to świetny temat na następny artykół "Politologia a najnowsze BMW fakty i mity".
Co to jest BMW chyba Pan kojarzy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.