Facebook Google+ Twitter

Ubij talerz dla Aniołów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-22 14:20

W najbliższą sobotę od 13.00 w starej fabryce porcelany, Porcelanowa 23 graffiti, tatuaże, warsztaty foto, animacje, joga uśmiechu, Malujfaktura - malowanie talerzy, dobra muzyka i pyszne jedzenie

W najbliższą sobotę od 13.00 w starej fabryce porcelany, Porcelanowa 23 graffiti, tatuaże, warsztaty foto, animacje, joga uśmiechu, Malujfaktura - malowanie talerzy, dobra muzyka i pyszne jedzenie - KAFO Kawiarnia z dobrą kawą i ciastami Good Cake oraz świetne bugery z Mad Micka!
Wieczorem - impreza dla dorosłych -DJ'e, cocktail bar, strefa gastronomiczna.

Między 13.00 a 14.00 aukcja na antenie Radia Katowice, licytacja talerzy na rzecz dzieciaków z Domu Aniołów Stróżów.

Pomysłodawca akcji, Jakub Faron: Po latach w gastronomii nazbierało nam się sporo ubitej porcelany, w związku z czym powstała idea ''ubitego talerza''. Większość z was zna na pewno Dom Aniołów Stróżów i ich wielki wkład w pomoc dzieciakom i ich rodzinom. Właśnie podopieczni DAS-u przygotowują już malunki na ubitych talerzach oraz wyklejają kubki podarowane przez Porcelanę Bogucice, które będzie można kupić w Stacji Katowice, udostępnionej nam na ten dzień przez John-Lemon Polska (30 zł za talerz i 20 zł za kubek - oczywiście nie ma limitu cenowego, jaki można przeznaczyć na zakup talerza).
Na miejscu będzie można pozwolić swojej pociesze pomalować taki talerz. Chcemy stworzyć pełen aktywności dzień dla całej rodziny.
W programie:
• 13.00 – Startujemy
• 13.00 – 17.00 – Atrakcje dla dzieci: malowanie talerzy, pokaz pierwszej pomocy, studio tatuażu, joga uśmiechu, graffiti, warsztaty fotograficzne, pokaz charakteryzatorki, szczudła – nauka chodzenia, gry i zabawy
• 12.30 – Warsztaty kulinarne na terenie Eko Jarmarku (Cafe & Bistro Krystynka wraca z Wiednia)
• 13.00 – 14.00 licytacja talerzy na falach Radia Katowice
17.00 – 18.00 Finał dla dzieci: "Tajemnica skarbu na kurzej nóżce" (spektakl teatru TRIP z Chorzowa)
• 18.00 – Dla dorosłych: DJ'e, cocktail bar, strefa gastronomiczna
Całe wydarzenie urozmaicone będzie poprzez odbywający się w tym samym czasie i miejscu Eko Jarmark – II edycję organizuje Fundacja Giesche.
Przez cały czas otwarta będzie również strefa gastro: burgerownia Mad Mick, KAFO Kawiarnia, ciasta z Good Cake.
Naszą imprezę wspierają: TVS Silesia, Radio Katowice, Fundacja Giesche, Porcelana Bogucice, Teatr TRIP, John Lemon, Copy Center, Kafo Kawiarnia, Studio Ceramika, Joga Uśmiechu, Rok’N’ Roll – Tatto Studio, S – Spółdzielnia oraz E -Kserokopiarki.


(Piotr Śmigielski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.