Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21362 miejsce

Ubisoft wyda kultową grę Heroes of Might and Magic III w wersji HD. Zagramy w nią na urządzeniach z iOS i Androidem

W styczniu 2015 r. ma pojawić się reedycja kultowej gry "Heroes of Might and Magic III". Ubisoft wyda ją w wersji HD. Szczególnie ucieszą się posiadacze urządzeń z iOS i Androidem.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubeUbisoft wyda nową wersję gry "Heroes of Might and Magic III". Zostanie ona dopasowana do rozdzielczości HD. Firma opublikowała w serwisie YouTube klip, w którym chwali się, że poprawiono 25 tys. elementów gry. Zapewni ona 30 tys. godzin rozgrywki.

"Heroes of Might and Magic III HD Edition" pojawi się na rynku 29 stycznia 2015 r. Co najważniejsze, gra zostanie wydana na PC oraz na tablety z iOS oraz Androidem i dostępna będzie na platformie Steam, w iTunes Store i Google Play. Nie jest jeszcze znana jej cena.

Czytaj także: Serwis The Pirate Bay przestał działać. Szwedzka policja skonfiskowała serwery


"Heroes of Might and Magic III" to strategia turowa, która trafiła na rynek w 1999 r. Jej ówczesne wymagania sprzętowe to procesor 133 MHz, 32 MB pamięci RAM i 100 MB miejsca na dysku. Dziś wywołują one uśmiech na twarzy, zwłaszcza że mocniejszą konfigurację mają urządzenia mobilne, na które trafi w styczniu reedycja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.