Facebook Google+ Twitter

"Uchwycone w kadrze" - relacja z wernisażu w klubie "Roxy"

21 marca w klubie Roxy odbył się wernisaż moich zdjęć zatytułowany "Uchwycone w kadrze". Oto moje wrażenia...

Ja i zapowiadający wystawę Arkadiusz Kluba / Fot. Marcin ChudzikPo raz pierwszy w życiu zorganizowałem wystawę swoich zdjęć. Było bardzo miło i sympatycznie - przynajmniej mnie się tak wydaje. Nie odniosłem wrażenia, że komuś zdjęcia się nie podobają, bo nikt głośno niezadowolenia nie wyraził. Nie dopytywałem czy zdjęcia się podobają, goście sami mówili, że są ładne; jedna osoba stwierdziła, że lepiej robić wystawy zdjęć tematycznych.

Zdjęcia w antyramach były rozstawione trochę nie tak jak powinny, przez co ciężko się niektórym oglądało (antyramy stały przy lożach). To duży błąd, wydaje mi się też, że część osób była zainteresowana zdjęciami, a część tylko koncertem. Uważam jednak, że - jak na pierwszą indywidualną wystawę - nie było tak źle. Kilka osób zaprosiło mnie do współpracy jako fotografa, chcą żebym robił dla nich zdjęcia. To miły gest, okazuje się, że komuś się te zdjęcia jednak podobają :) W tym miejscu życzę każdemu tak szybko rozwijającej się pasji. Nie chodziło mi tylko o popularność, ale również o pokazanie dorobku, nie tylko w gronie autorów i czytelników serwisu W24.pl. Mam nadzieję, że nawiążę kiedyś współpracę z gazetą lub jakimś zespołem.

Na wernisażu był zawodowy fotograf. Obejrzał zdjęcia i rozmawiał ze mną; nie podzielił opinii fotoamatorów, choć stwierdził, że musiałby dokładnie obejrzeć zdjęcia, by wyrobić sobie wiążącą opinię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Wy też nie powinniście zabierać marzeń innym. Ja nie posłuchałam krytykantów i dobrze zrobiłam. Gdybym posłuchała to cóż... albo pracowałabym w odzieżowym... albo w warzywniaku. Jeśli dla Damiana fotografia to pasja, to wszystko przed nim - człowiek uczy się przez całe życie. A człowiek to taka bestia, która podobno potrafi nauczyć się wszystkiego :) Powodzenia Damian i mam nadzieję, że będziesz dalej kształtował swoje umiejętności fotograficzne, może np. w jakiejś szkole czy pod okiem zawodowego fotografa :) I do krytykantów - to nie jest przytyk. Po prostu trzeba pracować, uczyć się, nawet jeśli jest się w czymś dobrym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

żeś się odwalił na wernisaż;)

Jak na Święte miasto przystało, mieszka w nim wiele kulturalnych ludzi, którzy nie będę dobijać leżącego i zabierać marzeń innym :)

BYł ktoś inny z w24 żeby skonfrontować opinie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli uważasz tak jak ja:Kliknij gwiazdkę, bo to najsympatyczniejszy komentarz dla autora lub napisz, sfotografuj lepiej.5* Postawiłem, 5 aby nie było niedomówień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

albo to jest dobry żart albo sen... Nie widzę innej możliwości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odwaga zawsze była w cenie. Krytykanci byli, są i będą. Najważniejsze jednak, że się coś robi z przekonaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj Alicjo ciężko będzie bo dużo teraz zamieszania jest :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Damian! Życzę Ci kolejnego udanego wernisażu i... czekamy na te zdjęcia na W24 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadwigo ja wiem, że nie mam lekkiej ręki do pisanie, ale chciałem napisać swoje odczucia. Rafał może troszkę sprzeczne, ale ogólnie nie podzielił opinii fotoamatorów, żeby nie robić i również stwierdził, że nie są aż takie złę a dokłądniejszą opinię mi powie jak obejrzy. Poprostu on troszkę innymi kategoriami myśli

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tam 4 osoby naliczyłam...Przecież to Damiana 3 grosze więc i jego styl musi troszkę zostać. Inaczej to by to było w 100% dzieło moderatorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu - to zdanie jest wewnętrznie sprzeczne:

"Na wernisażu był też zawodowy fotograf, który obejrzał moje zdjęcia i rozmawiał ze mną dość na ten temat - NIE PODZIELIŁ OPINII fotoamatorów, chociaż stwierdził, że MUSIAŁBY dokładnie obejrzeć zdjęcia, żeby WYROBIĆ SOBIE OPINIĘ"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.