Facebook Google+ Twitter

Uchwyty rurowe ETH-AN z nagrodą IF Design Award 2015

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-08 14:15

Piaseczno, 8 kwietnia 2015 r. – Oferowane przez Elesa+Ganter, światowego lidera w produkcji standardowych elementów maszyn, uchwyty rurowe ETH-AN zostały wyróżnione prestiżową nagrodą w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Nagroda „International Forum Design Award 2015” przyznawana jest przez niezależną, międzynarodową komisję, w skład której wchodzi wielu sławnych projektantów. Organizowany co roku konkurs zaliczany jest do najważniejszych na świecie w dziedzinie designu.Wyróżniony nagrodą uchwyt rurowy należy do stworzonej przez Elesa+Ganter linii Ergostyle, cechującej się najwyższą ergonomią wykonania oraz różnorodną kolorystyką. Bazę uchwytu stanowi okrągły profil aluminiowy, który dla zwiększenia wytrzymałości powierzchni jest anodowany. Duża średnica profilu (35 mm) pozwala na uzyskanie pewnego i wygodnego chwytu. Poliamidowe wsporniki połączone są z profilem aluminiowym za pomocą specjalnego systemu rozporowego, co zapobiega obracaniu części rurowej w trakcie użytkowania. Wsporniki wyposażone są w zaślepki gniazd śrub mocujących, dopasowane kształtem do stylistyki całego uchwytu. Zaślepki dostępne są w sześciu standardowych kolorach, co pozwala dopasować uchwyt do danej aplikacji.

Uchwyt rurowy ETH dostępny jest w kilku standardowych rozmiarach, do 1000 mm rozstawu otworów mocujących. Ze względu na modułową konstrukcję, może być również oferowany w niestandardowych długościach (na specjalne zamówienie).

Solidne wykonanie i przemyślany design sprawiają, że uchwyt rurowy ETH nadaje się zarówno do drzwi, osłon, czy pokryw maszyn i urządzeń, jak i różnorodnego sprzętu, stosowanego poza sektorem przemysłowym.

Link do strony katalogowej ze szczegółowymi danymi technicznymi znajduje się poniżej:

uchwyty rurowe


(Bartosz Małecki)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.