Facebook Google+ Twitter

Ucieczka z Detroit w wydaniu basscore'owego zespołu Mindrought

Mindrought pochodzą z Detroit w stanie Michigan. Sami nazywają swoją muzykę basscorem i są dumni z tego, że sami sobie utworzyli własny styl. Jednak ich muzyka to coś więcej niż basscore...

Mindrought, fot. Materiały zespołu / Fot. Materiały zespołuMindrought to metalowy, basscore'owy zespół z Detroit w stanie Michigan. Sami ukuli sobie własny styl muzyczny, nazwali go basscorem i są dumni z tego, że nikt inny na świecie nie gra w podobnym stylu. Ich muzyka jest bardzo metalowa, z hardcorowymi inklinacjami. Jednak co łączy wszystkie numery zespołu, to melodyjność. Możesz nie lubić ciężkiej muzyki, ale nie możesz nie docenić tego, jak zgrabnie piosenki są zrobione.
Nowa trasa koncertowa Mindrought będzie nazywała się "Escape the Detroit". Zespół, nazywając tak swoją trasę, chciał położyć nacisk na beznadziejną sytuację młodych zespołów w Detroit (które na dodatek niedawno zbankrutowało). Mindrought chcą by ich utwory dotarły do wszystkich zakątków USA, a także i szerzej. I tę desperację połączoną z determinacją słychać w ich nagraniach. Kawałki takie jak "Panic In The D", czy "US", dobrze odzwierciedlają emocje jakie towarzyszą członkom kapeli na codzień.
Mindrought to muzyka hardcorowa, basscorowa, metalowa, jednak nie tylko. Band ma na swoim koncie również takie piosenki jak "Father", balladowy, przejmujący numer, napisany po śmierci ojca bliskiej osoby wokalisty. Powiedziałbym, że ten utwór pokazuje, że kamienie też czasem płaczą.

Sprawdź sam czy nie bzdurzę, a może uda się ci polubić Mindrought, lub przynajmniej poznać:

https://www.facebook.com/#!/MINDROUGHT

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.