Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5406 miejsce

Uciekinier z policyjnego konwoju zatrzymany w Gdańsku

Piotr R. wpadł w jednym z hoteli na terenie Gdańska. 42-latek trzymał w pokoju naładowaną broń palną. W ręce policjantów trafili także mężczyźni, którzy pomagali poszukiwanemu w ucieczce ze szpitala i ukrywaniu.

 / Fot. Archiwum KSPPiotr R. kilka dni temu został doprowadzony na badania do warszawskiego szpitala z aresztu, gdzie odbywał karę  / Fot. Archiwum KSPpozbawienia wolności za liczne oszustwa. W trakcie czynności 42-latek dzięki swojemu wspólnikowi, który sterroryzował policjanta przedmiotem przypominającym broń, zbiegł z placówki.

Komendant Stołeczny Policji, przypomnijmy, wyznaczył nagrodę za wskazanie miejsca ukrycia mężczyzny. Napłynęło wiele informacji.

Poszukiwaniami 42-latka i osoby, która pomagała mu w ucieczce zajęli się stołeczni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw.

Wszystko wskazywało na to, że 42-latek w dniu ucieczki wyjechał do Poznania, dlatego stołeczni policjanci poprosili o pomoc kolegów z tamtejszej komendy.

Piotr R. przebywał w jednym z hoteli na terenie Gdańska.

Do jego zatrzymania zostali zaangażowani także policjanci z samodzielnego pododdziału antyterrorystycznego w Gdańsku.

 / Fot. Archiwum KSPZ informacji stołecznych policjantów z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw wynikało, że Piotr R.  / Fot. Archiwum KSPmiał więcej wspólników. Osoby te przyczyniły się do jego ucieczki, a następnie pomagały mu w ukryciu.

59-letni Ryszard M. oraz 37-letni Rafał M. zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy samodzielnego pododdziału antyterrorystycznego policji w Warszawie kilkanaście godzin później na terenie powiatu siedleckiego - poinformowała KSP.

 / Fot. Archiwum KSPDzisiaj rano w ręce stołecznych policjantów trafił ostatni wspólnik Piotra R., 50-letni Andrzej P., został zatrzymany na terenie Ożarowa Mazowieckiego.

Funkcjonariusze zabezpieczyli także samochód należący do mężczyzny, którym 42-latek odjechał ze szpitala.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.