Facebook Google+ Twitter

Uciekł jadowity Wałęsak

Wałęsak brazylijski to nazwa rodziny agresywnych oraz niezwykle jadowitych wędrujących pająków. W Księdze Rekordów Guinessa opisane są jako najbardziej jadowite pająki na świecie.

Informacja taka w Polsce nie powinna stanowić żadnej sensacji, ponieważ pająki te żyją w tropikalnej części Ameryki Północnej i Południowej. Jednak w Polsce informacja o tym że z prywatnej hodowli uciekło komuś około połowy z 20 tysięcy sztuk tych pająków powinna wzbudzić jeżeli już nie alarm to co najmniej zainteresowanie władz.

Informacja taka pojawiła się na przystankach autobusowych w Będzińskim osiedlu Ksawera i chociaż pojawiła się prawdopodobnie już w dniu wczorajszym to do chwili obecnej nie widać jakiegoś zainteresowania służb za to odpowiedzialnych. Piszę prawdopodobnie wczoraj bo ja przeczytałem ją dzisiaj we wczesnych godzinach rannych.

Informacją tą pisze prawdopodobnie hodowca a umieścił ją z powodu obawy o czekającą go karę bo jak sam tłumaczy hodowla ta jest nielegalna.

Krotka informacja i aż się wierzyć nie chce w jej prawdziwość, ponieważ są aż dwie możliwości, albo informacja jest prawdziwa albo też umieścił ją jakiś głupi kawalarz. Bez względu na to jaki był cel umieszczenia tej informacji jakieś zainteresowanie władz celem wyjaśnienia tej sprawy powinno natychmiast nastąpić.

Tymczasem na osiedlu jest martwa cisza chociaż to właśnie obok tych przystanków znajduje się i szkoła podstawowa i dość spore przedszkole.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Panie Leszku - jak się dobrze zastanowić, to stawianie w jednym rzędzie robotników śląskich, z wozem Drzymały (symbolem walki z prusactwem!) i "hufcami polskimi w Moskwie" które poczynały sobie nie gorzej od opryczników Iwana Groźnego w okresie smuty - to już nie wiadomo czy rwać włosy z głowy, czy - jak mówią sami swoi "tak człowieku, siadłszy, płacz".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwiga!
My Polacy, tak bardzo lubimy żyć wydarzeniami historycznymi a jednocześnie nie umiemy ich obiektywnie oceniać. To wina nieznajomości historii, którą znamy tylko od tego, kto nam ją umiejętnie "zaszczepi". Nawet taki historyk jak Tomasz Nałęcz twierdzi, że historia chrześcijaństwa na ziemiach polskich trwa już ponad 2 tysiące lat. Jeżeli liczymy od Mieszka, to tylko 1 tysiąc lat, chyba, że Nałęcz liczy też naszych "starszych braci".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiadomo gdzie są pająki?
Tam, gdzie wzmożona erekcja!

I Kongres Ruchu Narodowego:
...Przemysław Holocher z Obozu Narodowo-Radykalnego.
- Nastał początek nowej ery w dziejach Polski ... Żyje w nas duch Bolesława Chrobrego, rycerstwa polskiego, żyje duch powstańców robotniczego Śląska - mówi i dalej przypomina o "polskich hufcach, które 400 lat temu zajęły Moskwę" i polskiej sile gospodarczej, która zwalczała "prusactwo".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu!
A czy ten prezydent z nas się nie nabija? A jak nabił sobie portfel nabijając się z nas?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak można tak się nabijać z byłego prezydenta?? ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak. Jeśli dorzucimy do tego synowe i zięciów mających jakieś anse do teściowych i innych źle życzących bliźnim, to pająki mogą mieć "wzięcie" ;)

A tak poważnie - Gazeta.pl Katowice podała, że policja nie potwierdziła informacji zawartych w ulotkach i szuka tego, kto je rozwiesił.. [ http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,14056960,Bedzin_w_strachu__Po_ulicach_grasuje_10_tys__jadowitych.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Katowice ]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Będzinianki szybciej te pająki do słoików wyłapią, niż właściwe służby. I "sru" za koszulę mężusiowi ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mało tego, panie Leszku, że zaciekawia, sama powęszyłam, czy też z tego stworzenia jakiś pożytek być może ;) W końcu wiele leków to trucizny w bardzo małych dawkach lub stężeniach.
Ciekawe, jaki będzie finał tej sprawy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Aneto!
1. Kobieta zaraz wybiera to, co w takiej informacji ją zaciekawia. Jad pajęczaka rzeczywiście powoduje wielogodzinną erekcję, lecz również zabija.
2. Ja początkowo też się wystraszyłem, że urodził nam się nowy, trujący jak zwykle Wałęsa. Do kolekcji brakuje jeszcze Niesiołowskiego szpinaka afrykańskiego oraz Tuska zaczepnego. To wszystko z tej samej przecież rodziny.
3.Władze już się zainteresowały ponieważ po osiedlu krążą już wielobarwne oraz wiadomości, i podobno była tu i telewizja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak zareagowano na wałęska w 2012 roku - http://www.youtube.com/watch?v=KuSARg5DYAo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.