Facebook Google+ Twitter

„Ucieknij z pokoju” w Walentynki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-01-27 20:15

Czy tegoroczne Walentynki spędzimy na ekscytującej zabawie, zamiast wpatrywanie się sobie w oczy? To bardzo możliwe patrząc na nową modę w naszym społeczeństwie.

Escape the room to nowatorska forma rozrywki, która powstała kilka lat temu na świecie. Od 2014 roku jest również obecna w Polsce i bardzo szybko zyskuje na popularności.

Gra nawiązuje do popularnych gier komputerowych, w których bohater musi rozwiązać szereg łamigłówek, aby wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Zabawa polega na przeniesieniu się ze świata wirtualnego gier komputerowych, filmów czy książek, do rzeczywistości. Sami wcielamy się w główne postacie, które muszą sprostać wyzwaniu.Ze względu na co raz większą popularność tej formy rozrywki w Polsce, coraz więcej osób planuje udać się do wybranego Escape Roomu w Walentynki. Zamiast siedzieć w knajpie, jak co roku, postanowiliśmy, że spędzimy Dzień Zakochanych w oryginalny sposób i będziemy się bawić pokoju zagadek – powiedzieli będący od 4 lat w związku Martyna i Paweł, studenci z Uniwersytetu Warszawskiego.

Na brak zainteresowania nie narzekają też twórcy pokojów zagadek w Polsce – Otrzymujemy mnóstwo zapytań dot. organizacji zabawy w Walentynki – podsumowuje Kamil, współtwórca Escape Room Warszawa na warszawskiej Starówce.Spędzić w ten sposób Walentynki, można w większości miast w Polsce. Najpopularniejsze pokoje zagadek w naszym kraju to:

Trap Krakow - Escape Game

Kraków, Świętej Gertrudy 19

http://www.trapkrakow.com/

Escape Room Warszawa

Warszawa, Podwale 29/7

http://www.escaperoomwarszawa.pl

GetOUT - Wydostań SIĘ

Bydgoszcz, Sybiraków 16

http://www.getout.com.pl

Mystery Room

Toruń, Kościuszki 55

http://www.mysteryroom.pl

ExitRoom

Wrocław, Rynek 2/4

http://www.exitroom.pl
(Marcin Niepiekło)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.