Facebook Google+ Twitter

Ucz się języków, by być bliżej Europy

Do końca marca można zapisać się na kursy językowe prowadzone metodą Sita. Są to dofinansowane w znacznym stopniu kursy językowe w ramach akcji ,,Gmina bliżej Europy".

Fot. PAP/Jacek TurczykCelem projektu ,,Gmina bliżej Europy" jest umożliwienie mieszkańcom miast i gmin w całym kraju skorzystania z dofinansowanych szkoleń językowych. W akcji bierze udział około 60 gmin i miast pięciu województw. Kurs liczy sobie 42 godziny zegarowe, a terminy zajęć mają być dostosowane do uczestników, biorących udział w tej edycji. Uczestnicy otrzymają niezbędne pomoce i materiały.

Aby zapisać się na kurs wystarczy zdecydowac się na język, wykonać test sprawdzajacy umiejętności, wypełnić formularz i przesłać go np. pocztą elektroniczną. Koszt kursu jest stosunkowo niski jak na metodę Sity i wynosi od 350 do 399 zł w zależności od miejsca zajęć (około 40 proc. stawki bez refundacji). Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.blizejeuropy.pl .

Program Sita to nauka języków obcych poprzez wykorzystanie relaksu i zdolności naszego mózgu. Czy efektywna? Myślę, że jeżeli ktoś już wcześniej słyszał o tej metodzie, a cena za kurs odstraszała, by spróbować i przekonać się na własnej skórze, teraz jest na to szansa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.