Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13383 miejsce

Ucz się od najlepszych!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-03-02 22:52

Takie motto wybrali organizatorzy II Ogólnopolskich Warsztatów Dziennikarskich w Lublinie. Szkolenie odbędzie się w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w dniach 6-8 marca.

Plakat II Ogólnopolskich Warsztatów Dziennikarskich / Fot. WSPAStudenci z WSPA do drugiej edycji ogólnopolskich warsztatów zaprosili wiele rozpoznawalnych nie tylko w środowisku dziennikarzy. - Tomasz Marzec podzieli się ze studentami swoimi radami dotyczącymi mediów, Tomasz Zimoch opowie jak tworzyć fantastyczny klimat sportowej relacji w radio, a Anita Werner zdradzi tajemnice mediów prezentując je od kuchni - zachęca Gabriela Rybińska, współorganizatorka warsztatów.

Wszystkie osoby zainteresowane mediami i pasjonujące się dziennikarstwem mają jeszcze szansę uczestniczyć w zbliżających się warsztatach. - Zapisy ciągle trwają. Jednak liczba uczestników jest ograniczona, dlatego radzimy nie zwlekać - tłumaczy Rybińska. - Aby się zapisać należy wysłać swoje dane, czyli imię i nazwisko na adres mailowy; warsztaty2010@gmail.com. Gdy to zrobimy organizatorzy wpiszą nas na listę pełnoprawnych uczestników, którzy po zakończeniu szkolenia dostaną certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach - wyjaśnia Rybińska.

Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych tematyką medialną i dziennikarstwem. Warsztaty będą trwały trzy dni: od 6 marca (sobota) do 8 marca (poniedziałek) 2010 r. w auli 018. Wstęp na wszystkie wykłady jest wolny.

http://www.wspa.pl/wspa/warsztaty_dziennikarskie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kurcze,koniec zapisów,buuu....:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sama chętnie wziełabym udział w takich warsztatach ;))) 5 *

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.