Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23781 miejsce

Uczniowie CKP Bytom wśród najlepszych na Śląsku

Uczniowie Centrum Kształcenia Praktycznego w Bytomiu zdobywają wiedzę praktyczną predysponującą ich do zajmowania czołowych miejsc w konkursach. Tak też było było podczas konkursu "Sprawny w zawodzie - mechanik pojazdów samochodowych".

Dyplom dla Centrum Kształcenia Praktycznego w Bytomiu za udział w konkursie. / Fot. Materiały CKP BytomDziałające już dwunasty rok Centrum Kształcenia Praktycznego w Bytomiu pod dyrekcją Piotra Klimzy, może poszczycić się kadrą nauczycieli praktycznej nauki zawodu zapewniającą uczniom wysoki poziom nauczania. Ma to odzwierciedlenie m.in. we wszelkiego rodzaju konkursach, w jakich biorą udział uczniowie bytomskiej placówki dydaktycznej.
Ostatnim takim sprawdzianem był konkurs "Sprawny w zawodzie - mechanik pojazdów samochodowych", jaki odbył się 13 kwietnia br. w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 im. Generała Józefa Bema w Pszczynie.

Współorganizatorem konkursu była Delegatura Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej.
Konkurs jest oświatową imprezą prozawodową promującą młode pokolenia regionu, w którym udział wzięli uczniowie z 12 szkół województwa śląskiego. Głównym celem konkursu jest poszerzanie wiedzy i umiejętności uczniów w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych oraz promowanie ich wśród przyszłych pracodawców.
Na konkurs składały się z dwa etapy: wiedza teoretyczna i praktyczna.Statuetka pszczyńskiego konkursu dla uczestników zmagań. / Fot. Materiały CKP Bytom

Wyniki końcowe konkursu:

I miejsce - Dawid Szafron z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 im. Generała Józefa Bema w Pszczynie
II miejsce - Michał Czempiel reprezentujący Centrum Kształcenia Praktycznego w Bytomiu, uczeń Zespołu Szkół Mechaniczno-Samochodowych w Bytomiu
III miejsce - Krzysztof Szajter z Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie
IV miejsce - Andrzej Postrożny z Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu
V miejsce - Michał Salawa z Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu Zdroju
VI miejsce - Mateusz Tomaszewski z Zespołu Szkół Samochodowych w Gliwicach

Michał Czempiel wraz ze swym nauczycielem praktycznej nauki zawodu Piotrem Otte / Fot. Piotr A.JeleńNagrodzeni uczniowie nagrody odebrali z rąk Starosty Pszczyńskiego Pawła Sadzy oraz przedstawicieli Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej.
Bytomianin Michał Czempiel, uczeń klasy 3 ts1, który pod kierunkiem nauczycieli: mgr. Janusza Nagla i Piotra Otte zdobywa wiedzę i umiejętności zawodowe, otrzymał za drugie miejsce dyplom i nagrody: profesjonalny zestaw kluczy nasadowych, stetoskop samochodowy oraz plecak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.