Facebook Google+ Twitter

Uczniowie opublikowali film, na którym poniżają nauczyciela

Na portalu YouTube pojawiły się filmy, których bohaterem jest kutnowski nauczyciel historii. Uczniowie tutejszego ,,ekonomika" w odrażający sposób przedstawili nauczyciela.

O sprawie doniósł kutnowski portal www.kutno.net.pl. Jeszcze kilkanaście minut  / Fot. Fot. http://www.kutno.net.pl/temu filmy były dostępne pod adresem na stronach YouTube.
Materiał filmowy, sądząc po jego jakości został został nagrany telefonem komórkowym. Autorzy filmików drwiąc sobie z nauczyciela w sposób wulgarny komentują, to co się dzieje podczas lekcji. Na filmach słychać obrażające wypowiedzi uczniów. Nauczyciel próbując uciszyć grupę, staje się obiektem drwin. Uczniowie dopuszczają się nawet puszczania ,,zajączków" po twarzy mężczyzny. Jeden z montowanych obrazów sugeruje kontakty seksualne wykładowcy ze zwierzętami.
Nagrania zostały zatytułowane jako “Gibbon – Lord of Darkness”. Nauczyciel Zespołu Szkół nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie jest uważany przez środowisko oświatowe za dobrego nauczyciela. Tym bardziej dziwić mogą tego typu filmy. Dyrektor placówki, Zofia Falborska w wypowiedzi dla portal www.kutno.net.pl zapowiedziała, że sprawa trafi do prokuratury.
***
Na tym screenie przedstawiamy dowody, że 6 filmów umieścił użytkownik o nicku "Rodriguez125".A to dowód, że te filmy istnieją na portalu YouTube / Fot. Fot. YouTube
Jak twierdzą dziennikarze kutnowskiego portalu, który filmy obejrzeli najbardziej szokujący jest jeden z fotomontaż ukazujący sen nauczyciela. "Pseudofilmowcy” sugerują, że ma kontakty seksualne ze zwierzętami. Narrator czyta tekst: “Za górami, za lasami, żył se Gibon z wieśniakami” - to najmniej obraźliwie słowa występujące w tej “produkcji” - piszą autorzy tekstu na http://www.kutno.net.pl.
Redakcja Wiadomości24.pl czeka na sygnały w tej sprawie. Wiesz coś? Napisz do nas. Gwarantujemy anonimowość. redakcja@wiadomosci24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

...pewnie nie będzie o tym głośno skoro kutnowski portal około godziny 20 ,,wyciął" nagle wiadomość na ten temat..ciekawe dlaczego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

swietny material;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ Bo będzie o tym pewnie głośno....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może pedagoga trzeba wysłać na jakieś szkolenie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A filmy zostały wykasowane

Komentarz został ukrytyrozwiń

dobry materiał:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.youtube.com/watch?v=LTN71bYINQY&mode=related&search= nie ma tu filmikow :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.