Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

51700 miejsce

Uczniowie V LO z Torunia kręcą film o funduszach europejskich

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr 5 w Toruniu pod okiem nauczycielki Lilii Szczepaniak realizują film pt. "O jeden most za mało". Pierwsze zdjęcia kręcili dziś pod pomnikiem Mikołaja Kopernika. Materiał filmowy ma pokazać, jak wykorzystać można europejskie fundusze strukturalne do realizacji zmian w najbliższym otoczeniu.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Materiał filmowy ma pokazać, jak wykorzystać można europejskie fundusze strukturalne do zmian w najbliższym otoczeniu. Fot. Łukasz Kołtacki
Materiał filmowy ma pokazać, jak wykorzystać można europejskie fundusze strukturalne do zmian w najbliższym otoczeniu. Fot. Łukasz Kołtacki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

no troche krytycyzmu jest wskazane, tym bardziej, ze media publiczne (czyzby zalezne od funduszy strukturalnych?) pisza jedynie w superlatywach.
dla rownowagi http://nczas.com/wazne/10-unijnych-mitow/ nczas com/wazne/10-unijnych-mitow/

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.03.2009 19:05

Yhm.... z tego artykułu można by wywnioskować że jedynym lekiem na wszelkie zło tego świata są fundusze "europejskie", ciekawe tylko jak to jest że setki lat mogliśmy się bez nich obyć i wszyscy żyli a nawet większość czasem była szczęśliwa. Nie zaszkodziło by troszkę krytycyzmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.