Facebook Google+ Twitter

Uczniowie z Krynki najlepsi w teorii i w praktyce

W Zespole Szkół w Gręzówce koło Łukowa odbyły się powiatowe eliminacje XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje 16 szkół podstawowych i 12 gimnazjów.

Rozwiązywanie testu ze znajomości ruchu drogowego / Fot. Archiwum KPP ŁukówZ odpowiedziami na przygotowane pytania oraz pokonywaniem toru przeszkód najlepiej poradziły sobie drużyny z Krynki i one awansowały do turnieju wojewódzkiego, który odbędzie się w Józefowie nad Wisłą / szkoły podstawowe/ i Łęcznej / gimnazja/.

Indywidualnie wyróżniono Patrycję Zdanowską ze szkoły podstawowej w Jakuszach i Michała Bartosiewicza z Krynki natomiast wśród gimnazjalistów Anetę Ciołek z Serokomli i Pawła Robaka ze zwycięskiej ekipy.

Zmagania uczestników łukowskich eliminacji obserwowali m.in. dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej Zbigniew Kot, starosta Janusz Kozioł, kierownik Placówki Terenowej KRUS Henryk Tymosz oraz naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP kom. Robert Koźlak.

23 kwietnia br. egzamin ze znajomości zasad ruchu drogowego zdawać będą reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.