Facebook Google+ Twitter

Uczniu: znasz przepisy, znaki,zasady udzielania pomocy medycznej?

Weź udział w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej ma charakter wieloetapowy i jest organizowany na szczeblu: szkolnym, międzyszkolnym, miejskim, gminnym, powiatowym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiJego celem jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach,kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, korzystanie z roweru jako środka transportu, a także do rekreacji i sportu.

Inspirowanie uczniów i nauczycieli do pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 / Fot. Archiwum KPP w BrzeskuRzeczniczka komendanta powiatowego Policji w Brzesku asp. Ewelina Buda poinformowała nas i terminach tegorocznych zmagań uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz ponadgimnazjalnych:

* Szkoły podstawowe; termin zgłaszania drużyn oraz nadsyłania sprawozdań z eliminacji miejskich / powiatowych – do 28 kwietnia 2017 roku.

* Szkoły gimnazjalne; termin zgłaszania drużyn oraz nadsyłania sprawozdań z eliminacji miejskich / powiatowych – do 28 kwietnia 2017 roku.

* Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny; termin zgłaszania drużyn oraz nadsyłania sprawozdań z eliminacji miejskich / powiatowych – do 28 kwietnia 2017 roku.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiNajlepsze drużyny ze szkół podstawowych /10 maja 2017 roku / i gimnazjów /11 maja 2017 roku/ spotkają się - na etapie wojewódzkim- w Szkole Podstawowej i Gimnazjalnej im. Jana Pawła II w Mikluszowicach /powiat bocheński/.

Turniej młodzieżowców przeprowadzony zostanie w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnowie przy ul. Okrężnej 2F w sobotę, 20 maja 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.