Facebook Google+ Twitter

Uczta dla koneserów metalu - Rammstein już dziś w Łodzi!

Już dziś fani niemieckiego zespołu Rammstein będą mieli okazję zobaczyć na żywo swoich ulubieńców.

Spotkanie z gwiazdami odbędzie się w łódzkiej "Atlas Arenie". Bilety zostały wyprzedane już na początku stycznia. Jak widać - zainteresowanie jest olbrzymie. Z resztą, nic dziwnego - Rammstein jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych zespołów ostatnich lat. Mówiąc o kontrowersjach mam tutaj na myśli zarówno teksty piosenek - słynna "Moskau", czy "Amerika".

O zespole było równie głośno dzięki jego zachowaniu zarówno podczas koncertów, jak i teledysków - w pamięci wszystkich chyba pozostanie teledysk do piosenki "Mann Gegen Mann", gdzie członkowie zespołu zagrali tak "jak ich Pan Bóg stworzył". Zespół nie ukrywa, że jego twórczość bardzo ociera się o historię Niemiec, która jest w różnoraki sposób poruszana na arenie światowej. Otwarcie przyznają się również do swojej niemieckości, z której są dumni - jak sami twierdzą - gdyby grali w języku angielskim byliby jedynie kolejnym głośnym zespołem.

Rammstein gra od 1994 roku, a twórcą zespołu był Richard Kruspe.

Dzisiaj zespół zagra w składzie Richard Kruspe - gitarzysta, Christoph "Doom" Schneider (perkusista), Oliver Riedel - basista,Till Lindemann - wokalista, Paul Landers - gitarzysta oraz Christian "Flake" Lorenz - instrumenty klawiszowe.

Koncert rozpocznie się w okolicach godziny 21. Pozostaje zatem odliczać czas, do momentu, w którym łódzkimi posadami zatrzęsie ten wulkan energii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

http://www.youtube.com/watch?v=fLp63WBV-Ic :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś moi sąsiedzi zza ściany katowali mnie godzinami techno, ja zacząłem to samo robić Rammsteinem :D Po 2 dniach miałem spokój ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To będzie niezła rzeźnia:) Kiedyś mieszkałem obok kolegi, który mnie katował tymi bardzo mocnymi brzmieniami... Pamiętam: ''Du hasst mich, du hasst mich, du hasst mich i tak wkółko hehe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardziej kontrowersyjne od Moskau i Amerika były kawałki Mein Teil i Pussy ;) Niestety ostatnia płyta Rammstein nie należy do najlepszych, oby zagrali też trochę starszych utworów. Na pewno obecni na koncercie będą zadowoleni z show jakie zobaczą (zwłaszcza z efektów pirotechnicznych, z których Niemcy są znani).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.