Facebook Google+ Twitter

Uczta kinomana we Wrocławiu

„Przygotujmy się na filmowy strzał w dziesiątkę”. W kwietniu rusza jubileuszowa edycja Festiwalu KAN.

We wrocławskim Kinie Warszawa od 22 do 26 kwietnia odbywać się będzie 10. już edycja Festiwalu KAN. Jubileuszowy festiwal ma być podsumowaniem dziesięciu lat amatorskiej i niezależnej twórczości.
Oprócz filarów KAN, czyli „Konkursu Filmów Polskich” i „Konkursu Filmów Zagranicznych”, organizatorzy postanowili wyodrębnić po raz pierwszy dodatkową kategorię: „Film animowany”.

Kwietniowy Festiwal to przede wszystkim spotkanie dotychczasowych laureatów. Organizatorzy tegorocznej imprezy pokusili się o zorganizowanie wystawy zdjęć, która przypomni nam minione edycje Festiwalu. Przeprowadzony zostanie również konkurs, w którym wybrane filmy laureatów zawalczą o Grand Prix Dekady KAN.

W tym roku o Złote KANewki walczyć będzie 28 produkcji w „Konkursie Filmów Zagranicznych” m.in. z takich krajów jak: Włochy, Czechy, Francja, Izrael, Meksyk oraz 34 filmy zakwalifikowane do „Konkursu Filmów Polskich”. Do wrocławskiego Kina Warszawa zaproszono również dotychczasowych jurorów, aby zechcieli po raz kolejny zmierzyć się z siłą offu.

Ambitne kino, wyjątkowe miejsce i znane osobowości są gwarancją na to, iż Festiwal KAN z pewnością po raz kolejny okaże się prawdziwą ucztą dla wszystkich miłośników kina niezależnego.

kan.art.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.