Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29175 miejsce

Uczysz się w Łodzi? Zostań dziennikarzem

  • Max News
  • Data dodania: 2008-09-20 12:23

Współautorzy: Max News

Oferta pracowni dziennikarskiej Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi adresowana jest do licealistów i gimnazjalistów oraz opiekunów kół dziennikarskich i gazetek szkolnych. Zajęcia odbywają się w środy i czwartki od 17 do 18.30.

Gimnazjaliści z 34 gim. z p.Halina Ginter. / Fot. Marcin DerengowskiTo już trzecia edycja warsztatów. Celem głównym warsztatów jest rozbudzanie zainteresowań i przygotowanie uczniów do pełnienia w przyszłości ról związanych z pracą w mediach. Podczas warsztatów ich uczestnicy poznają historię mediów, struktury organizacyjne oraz przyglądają się jak wygląda praca w mediach lokalnych naszego regionu. Mają szansę na sprawdzenie swoich predyspozycji przed kamerą i mikrofonem.

Prezentacje w Młodzieżowym Studio Nagrań. / Fot. Marcin DerengowskiUczniowie zdobywają kontakty z ciekawymi ludźmi, poznają tajniki warsztatu prasowego, radiowego i telewizyjnego, uczą się pracować w gazecie i telewizji. Młodzi adepci dziennikarstwa poznają zasady pracy redakcji, redagowania różnych gatunków dziennikarskich, gromadzenia i selekcjonowania materiałów, korzystania ze źródeł informacji. Młodzież rozwija umiejętności posługiwania się różnego rodzaju formami wypowiedzi pisemnych.

Więcej na stronie internetowej www.domkultury.com.pl
Zgłoszenia i szczegółowe ustalenia:
Emdek na Zawiszy
ul. Zawiszy Czarnego 39
tel. 0426550600, 605097112
dziennikarstwo@domkultury.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.