Facebook Google+ Twitter

Udana prezentacja żużlowców Falubazu

W ten piątek odbyła się prezentacja żużlowców Stelmet Falubazu Zielona Góra. Miała ona miejsce w zielonogórskiej hali CRS, która zgromadziła 5 tysięcy głodnych żużlowych emocji kibiców.

Prezentacja rozpoczęła się o godz.19.00, jednak hala "ożyła" już o 18.30, kiedy wystartował trening dopingu prowadzony przez Stowarzyszenia Kibiców Tylko Falubaz. Na prezentacji byli obecni wszyscy zawodnicy oprócz Grzegorza Zengoty, który po fatalnym upadku na torze w Gnieźnie, nadal przebywa w szpitalu. Warto przypomnieć, że prezentacja pierwszy raz w historii była biletowana, a pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Kacpra Siwickiego - najmłodszego żużlowca Falubazu.

Prezentacja zaczęła się od przedstawienia filmu zrealizowanego przez Falubaz TV, pokazującego dokonania zielonogórskich żużlowców w sezonie 2010. Następnie Robert Dowhan przypomniał listę sponsorów, którzy wspierali klub, bądź czynią to obecnie. Chwilę później na scenie pojawiły się atrakcyjne tancerki z wrocławskiej formacji "Cheeleaders" i wystąpił kabaret "Grzegorz Halama O`klasky". Wreszcie po godzinie 20.00 na scenie pojawili się gospodarze imprezy - Grzegorz Milko i Piotr Olkowicz z Canal+ i na dobre rozpoczęła się prezentacja drużyny Stelmet Falubazu Zielona Góra.

Jako pierwszy na scenie pojawił się Kacper Siwicki, a kibice zaczęli na stojąco, głośno skandować jego imię. Po najmłodszym z zielonogórskiej ekipy pojawiali się kolejno Andrzej Huszcza, Marek Cieślak - nowy trener Falubazu, młodzieżowcy: Adam Strzelec, Kacper Rogowski i Patryk Dudek. Na telebimie pojawił się także film nagrany w szpitalu, na którym nieobecny Grzegorz Zengota usprawiedliwił swoją nieobecność. Po juniorach na scenie pojawili się dwaj nowi Szwedzi w drużynie: Jonas Davidsson i Andreas Jonsson, którzy swoim wejściem zmotywowali kibiców do głośnego dopingu. Kolejnym zawodnikiem Stelmet Falubazu był przesympatyczny Greg Hancock, który rzucił doskonale znane wszystkim hasło "Tylko Falubaz", motywując jeszcze bardziej kibiców do coraz do żywszego dopingu. Na koniec w ogniu pytań prowadzących stanęli Rafał Dobrucki i kapitan-Piotr Protasiewicz. Prezentacja zakończyła się ok godz. 22.00, a zawodnicy na koniec poszli do kibiców, aby podziękować im za doping i przybycie w tak licznej grupie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Sylwia Jessa
  • Sylwia Jessa
  • 11.05.2011 11:46

jak można zdobyć bilet na falubaz - stal gorzów

Komentarz został ukrytyrozwiń
amator
  • amator
  • 24.03.2011 12:36

"kabaret Grzegorz Halama Oklasky"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.