Facebook Google+ Twitter

Udane urodziny Piotra Bałtroczyka w Ergo Arenie

Całe szczęście, że Piotr Bałtroczyk ukończył już 50 lat, bo dzięki temu gdańszczanie mogli obejrzeć świetny benefis tego artysty.

Występują Andrzej Sikorowski i Grzegorz Turnau. / Fot. Maria SelkeWieczorem 2 marca, parking hali widowiskowo-sportowej ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu zapełnił się autokarami i samochodami osobowymi. Okazją ku temu były urodziny Piotra Bałtroczyka, znanego dziennikarza, poety, piosenkarza, satyryka, prezentera telewizyjnego i radiowego, konferansjera, a także laureata Wiktora 2004, Wiktora 2007 w kategorii Osobowość telewizyjna oraz nagrody Dziennikarzy FPP Opole 2001.

Jak na tak wyjątkową uroczystość przystało, goście również byli wyjątkowi. Imprezę zainaugurował występ Katarzyny Jamróz, która po wykonaniu urodzinowej piosenki wcieliła się w rolę prowadzącej. Wspólnie z jubilatem w dowcipnych dialogach zapowiadała kolejnych artystów. Galę rozpoczął śląski Kabaret Młodych Panów, a następnie publiczności zaprezentowali się Cezary Pazura, Tadeusz Drozda i Jerzy Kryszak. Po tych słownych występach na scenę wyszli Andrzej Sikorowski oraz Grzegorz Turnau i swoimi wspaniałymi utworami zaczarowali publiczność. Końcówka wieczoru należała do Kabaretu Ani Mru Mru oraz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Artyści przeszli samych siebie. Wielu spośród siedzących na widowni trzymało się ze śmiechu za brzuchy lub wycierało łzy.

Szkoda tylko, że nie doceniły kunsztu występujących osoby zgromadzone na piętrze ERGO ARENY w pomieszczeniach dla VIP -ów. Dochodzące stamtąd głośne rozmowy utrudniały odbiór i budziły niesmak publiczności. Niestety, wśród niej, również nie wszyscy zdali pozytywnie egzamin z dobrego wychowania, wychodząc podczas finałowej piosenki z sali, aby dostać się bez kolejki do szatni lub bez czekania opuścić parking.

Ci, którzy zostali, przeżyli cztery godziny wyśmienitej zabawy, za której przygotowanie należą się słowa uznania jubilatowi, zaproszonym gościom, reżyserowi oraz organizatorowi.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Proszę stanąć na miejscu artystów. Oni występują: śpiewają, mówią ..., a publiczność, dla której to robią ostentacyjnie wychodzi. Widocznie miałam inną polonistkę, bo moja pani profesor uważała takie zachowanie za karygodne, świadczące o braku elementarnych zasad kultury. To nie ma dla mnie znaczenia, czy kolejka, tramwaj, czy też szatnia. Po prostu tak się nie robi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie można mówić, że Ergo Arena jest gdańska czy sopocka. Hala usytuowana jest na granicy obu miast, które zresztą partycypowały w kosztach jej budowy.
Nie można też mówić, że jeżeli ktoś wyszedł przed zakończeniem imprezy, to chciał bez kolejki skorzystać z szatni. A może on po prostu chciał zająć miejsce w owej kolejce? Może spieszył się na tramwaj czy kolejkę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja zawsze miałem problem z jedną rzeczą. Mianowicie chodzi o Ergo Arenę. Czy poprawne jest pisanie gdańska Ergo Arena czy sopocka Ergo Arena. Wszak nawet nie o położenie tutaj chodzi ale o jej oficjalną nazwę. ERGO ARENA - Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o.o bo tak sie oficjalnie nazywa. Ale chyba wiem:) Dla gdańszczan to gdańska a dla tych z Sopotu...sopocka:)
To nic ważnego tak mi się przypomniało a propos pisania kiedyś relacji właśnie z Ergo Areny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.