Facebook Google+ Twitter

Udany event kluczem do sukcesu?

Firmowe spotkania okolicznościowe, czyli eventy, to jedne z najbardziej skutecznych sposobów integracji pracowników, klientów i potencjalnych klientów firmy. Pozwalają poznać się bliżej nie tylko na płaszczyźnie służbowej, ale i prywatnej.

 / Fot. Fir0002,licencja GNU Wolnej Dokumentacji 1.2Jeśli chodzi o imprezy wewnętrzne, każdy dobry pracodawca zdaje sobie sprawę, że w ten sposób nie tylko zyska zadowolonego pracownika w danym momencie. Takie spotkania służą również temu, by mówiąc językiem technokratycznym – pracownik był bardziej wydajny w pracy.

Dobre relacje

Dobre relacje między firmą a pracownikiem to najważniejsza sprawa, jeśli chcemy, by nasza firma była „zdrowa”. Badania naukowe już dawno dowiodły, że pozytywne relacje między ludźmi są kluczem do sukcesu wielu instytucji. Na firmowym przyjęciu każdy może dostrzec, że powiedzmy nasza przełożona, w pracy z nietęgą miną, zawsze profesjonalna i wymagająca, w rzeczywistości okazuje się „zwykłym człowiekiem”, takim, jak my. Tak samo w drugą stronę: nasz szef po dziesięciominutowej rozmowie z nami, przy lampce szampana, dochodzi do wniosku, że ma wartościowego pracownika, którego nie doceniał. To sprawa wewnętrzna. Podobnie jest z relacjami zewnętrznymi. Zadowolony klient to nie tylko ten, który dostaje dobry produkt. Zadowolony klient to także ten, który dostrzega, że ktoś się o niego troszczy przez cały czas trwania pewnej umowy, nie tylko w trakcie relacji „kupno – sprzedaż”.

Wysłanie komunikatu

Jeśli chodzi o imprezy promocyjne, tutaj firma ma za zadanie przekazać zaproszonym gościom jakiś komunikat. Ma dotrzeć do potencjalnego klienta, a on ma zapamiętać informację. Dlatego sprawą bardzo ważną jest nie tylko to, co przekazujemy, ale także jak to robimy. Potencjalny klient ma widzieć, że jest w centrum zainteresowania, że jest indywidualnością. Trzeba zwrócić jego uwagę. Mówiąc wprost, jeśli zdecydowaliśmy się wydać niemałe pieniądze na przyjęcie, niech te pieniądze będą wydane dobrze, dlatego podstawowa sprawa to…

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.