Facebook Google+ Twitter

Udany wieczór poetycki Małgorzaty Bobak w Tychach

"Artystyczne Podsumowanie Roku - Brzydka" to nazwa wieczoru literacko-muzycznego, który odbył się we wtorek 29 maja w Spółdzielczym Domu Kultury "Tęcza" w Tychach.

Małgorzata Bobak z prowadzącą spotkanie Anną Bejnarowicz-Zagozdą / Fot. Jerzy Granowski"Artystyczne Podsumowanie Roku - Brzydka" to nazwa wieczoru literacko-muzycznego, który odbył się we wtorek 29 maja w Spółdzielczym Domu Kultury "Tęcza" w Tychach przy ul. Niepodległości 188.

Bohaterką spotkania była tyska poetka Małgorzata Bobak, która promowała swoją debiutancką książkę poetycką "Brzydka".Miłośnicy poezji / Fot. Jerzy Granowski

Uczestnicy tej niesamowitej biesiady poetyckiej wysłuchali wielu wierszy w interpretacji Autorki oraz jej przyjaciółek, także poetek, Bronisławy Sibigi, Barbary Penc oraz Marii Kuzynowskiej.Balet sióstr Ziemer / Fot. Jerzy GranowskiPiękną okrasą wieczoru był koncert fortepianowy Ingi Madej z udziałem śpiewaczki operowejSylwii Wysockiej-Rojek. Swój talent wokalny zaprezentowała również poetka Małgorzata Bobak, której nie szczędzono braw.


Od lewej stoją:gitarzysta Bernard Gasz, pianistka i kompozytorka Inga Madej oraz poetki Małgorzata Bobak, Barbara Penc, Bronisława Sibiga Maria Kuzynowska. / Fot. Jerzy Granowski

Popisem poetyckiego baletu uświetniły spotkanie siostry Ziemer. Na zakończenie na gitarze zagrał i zaśpiewał Bernard Gasz. Całość sprawnie i z sercem poprowadziła Anna Bejnarowicz-Zagozda.


Książka z dedykacją dla mnie / Fot. Jerzy Granowski

Miłośnicy poezji mieli okazję zaopatrzyć się w tomiki z autorską dedykacją Małgorzaty Bobak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Tylko pozazdrościć takich spotkań poetyckich. Serdecznie pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Małgorzata Bobak
  • Małgorzata Bobak
  • 31.05.2012 17:00

dziękuję Panie Jerzy. jestem zaszczycona że napisał Pan tyle dobrego :)głęboko poruszona. dziękuję i gorąco pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria Kozłowska
  • Maria Kozłowska
  • 31.05.2012 16:49

Piękny wieczór Małgosi....wg mnie bardzo utalentowanej poetki.
Piękna poezja aczkolwiek trudna....tym bardziej czytałam z wielkim zainteresowaniem.
Wiele bardzo trafnych metafor uzywa autorka tomiku wierszy....w nich właśnie
można zauważyć głębię przemyśleń, skojarzeń....jestem w posiadaniu tomiku Małgosi za co Jej serdecznie dziękuję. Sama Małgosia jest Osoba bardzo utalentowaną, bardzo miłą i niezwykle koleżeńską....:)
Czekam na następny!!!
Serdecznie pozdrawiam........

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taki wieczór się Pani Małgorzacie naprawdę należał. jej tomik, choć debiutancki zdobył sobie moją sympatię i uznanie. Mimo jego debiutanckiego charakteru, wiele w nim wierszy bardzo ciekawych i dojrzałych, wiele czasem zaskakujących w formie odniesień do wartości uniwersalnych. Z życzliwością oczekiwał będę kolejnego tomiku wierszy autorki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.