Facebook Google+ Twitter

Udany XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czarnem

70 wolontariuszy, 170 darczyńców, rekordowe licytacje, niezwykła hojność mieszkańców i ich wielkie serca, a także liczne atrakcje miały niewątpliwy wpływ na wysoką kwotę, która została zebrana podczas XIX Finału WOŚP w gminie Czarne.

XIX FInał WOŚP w Czarnem - pokaz sprzętu wojskowego. / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoJuż po raz kolejny mieszkańcy gminy Czarne nie zawiedli fundacji Jurka Owsiaka. Ta niewielka gmina, która umiejscowiona jest na rubieżach województwa pomorskiego, nieprzerwanie od 2003 roku, aktywnie uczestniczy w charytatywnej akcji w ramach działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.WOŚP w Czarnem - XIX finał / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego

Licytacje, loterie fantowe, kiermasze, badanie poziomu ciśnienia i cukru, pokaz rzeźbiarstwa, przejazdy wozem strażackim, strzelanie z broni pneumatycznej, pokaz sprzętu wojskowego
i rolniczego, pieczony prosiak i dzik, występy zespołów artystycznych i wiele innych atrakcji pozytywnie wpływają na finansowy wynik podejmowanego przedsięwzięcia.

Po raz kolejny ta niespełna 10-tysięczna gmina w powiecie człuchowskim zebrała rekordową kwotę ponad 26 tysięcy złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.