Facebook Google+ Twitter

Udawał cwańszego i mądrzejszego. Dlaczego Francuza ?

Policjanci z drogówki bardzo często mają kontakt z kierowcami z Ukrainy, Niemiec, Włoch czy Słowacji. Ostatnio w roli głównej wystąpił Francuz z samego Paryża, który raczył rozwalić polski płot. Był zakrwawiony, pijany i niezwykle rozmowny.

 / Fot. Archiwum PolicjiPolicyjny patrol otrzymał zgłoszenie, że w nocy na ulicy Króla Zygmunta w Ostrowie Lubelskim samochód osobowy staranował ogrodzenie posesji.

Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, przy rozbitym pojeździe zastali zakrwawionego mężczyznę. Był pod widocznym działaniem alkoholu, a jego obrażenia oraz okoliczności zdarzenia wskazywały, że to on kierował autem.

- Sprawca kolizji w rozmowie z funkcjonariuszami używał języka francuskiego, bezradnie rozkładał ręce i twierdził, że nic nie  / Fot. Archiwum KWP Lublinrozumie z tego, co mówią do niego policjanci – informował rzecznik prasowy KPP w Lubartowie mł. asp. Grzegorz Paśnik.

Znalezione w aucie dokumenty jednoznacznie wskazywały, że jest to 49-letni mieszkaniec Lublina.

Kierowca wydmuchał ponad 2 promile alkoholu.

Po opatrzeniu przez załogę karetki pogotowia mężczyzna, nadal utrzymujący, że jest Francuzem, został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.