Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8304 miejsce

Udziały w innowacyjnych spółkach za bitcoin?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-17 15:33

Udziały w polskich spółkach za kryptowaluty? Czemu nie! Płatności w bitcoin w połączeniu z inną nowatorską usługa jaką jest crowdfunding udziałowy, otwiera przed nami nowe możliwości.

Udziały w polskich spółkach za kryptowaluty? Czemu nie! Płatności w bitcoin w połączeniu z inną nowatorską usługa jaką jest http://www.crowdangels.pl/index.php, otwiera przed nami nowe możliwości.

Jeszcze niedawno pojęcie bitcoin wywoływało wyraz zdumienia na twarzach wielu z nas, tak samo jak pojęcie crowdfunding’u. Dzisiaj połączone moce obu tych zjawisk pozwalają nam inwestować w innowacyjne spółki i nabywać w nich udziały, płacąc właśnie kryptowalutą.Opcję inwestowania w spółki walutą bitcoin zaoferował portal dedykowany inwestycjom alternatywnym jakim jest crowdfunding udziałowy, zwany w Polsce również udziałowe finansowanie społecznościowe – portal Crowdangels.pl.
Polska jest bardzo aktywnym krajem ze społeczeństwem posiadającym bardzo duże zasoby bitcoin. W kraju oraz na świecie coraz więcej punktów handlowych oraz usługowych zaczyna akceptować bitcoin jako środek płatniczy. Głośno ostatni było o ofercie jednego z gigantów telefonii komórkowej, który zdecydował się udostępnić płatności bitcoin dla posiadaczy telefonów na kartę.

W Crowdangels.pl podjęto tą decyzję, słuchając głosu inwestorów, z których wielu domagało się tej metody płatności jako opcji zapłaty za udziały spółek, które oferują tam swoje walory na sprzedaż, poszukując kapitału na start.
(Przemysław Róziecki)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Superrrr, crowdfunding udziałowy niemrawo ale się rozwija. czekam na wiecej pozytywnych wiadomości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.