Facebook Google+ Twitter

UEFA ocenia pozytywnie stan przygotowań Polski do Euro 2012

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-02 20:10

UEFA pozytywnie ocenia ostatnie miesiące przygotowań do EURO 2012 w Polsce. Tak wynika z oficjalnego oświadczenia Europejskiej Federacji Piłkarskiej.

Prezydent UEFA Michel Platini zapewnił, że jest spokojny co do realizacji projektu EURO 2012 w Polsce. Podkreślił, że przygotowania zmierzają we właściwym kierunku.

UEFA zaznaczyła, że projekt jest zarządzany profesjonalnie, zgodnie z najlepszymi wzorcami i w ścisłej współpracy z ekspertami Federacji. Wyraziła ona zadowolenie z faktu, że sprawa organizacji finałów mistrzostw Europy w 2012 roku cieszy się pełnym poparciem wszystkich sił politycznych w Polsce, premiera i prezydenta. UEFA przypomniała, że rząd zapewnił, iż Stadion Narodowy w Warszawie - kluczowy dla przygotowań Polski do UEFA EURO 2012 - zostanie zbudowany we właściwym czasie. Gotowa będzie również niezbędna infrastruktura.
Zarówno UEFA, jak i polski rząd podkreślają, że kolejne cztery lata przygotowań będą okresem bardzo wytężonej pracy. Jeżeli jednak projekt będzie prowadzony tak jak w ostatnich miesiącach, to - jak Federacja podkreśliła w oświadczeniu - zakończy się on pełnym sukcesem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.