Facebook Google+ Twitter

UEFA poszukuje wolontariuszy w serwisie Wiadomości24.pl

Kamila Czerwińska, na zlecenie UEFA zajmująca się w spółce Euro 2012.PL organizowaniem wolontariatu, poszukuje osób gotowych pomóc w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystego losowania grup eliminacyjnych w lutym przyszłego roku.

Losowanie klubów Champions League 2009/10. / Fot. EPA/SALVATORE DI NOLFIEuro 2012 Polska organizuje wspólnie z UEFA ceremonię losowania grup eliminacyjnych. Losowanie odbędzie się w Warszawie, 7 lutego 2010, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki (PKiN). W ceremonii tej będzie uczestniczyć ponad tysiąc gości - znakomitości świata piłkarskiego, przedstawicieli krajowych związków piłki nożnej oraz dziennikarzy z całej Europy.

Podczas przygotowań, oraz w czasie samej ceremonii, niezbędne będzie wsparcie wolontariuszy, którzy pomagać będą w PKiN, hotelach i na lotnisku, między innymi przy obsłudze osób akredytowanych, gości, dziennikarzy, wsparciu IT, transporcie, czy szeroko rozumianej logistyce. By zostać wolontariuszem w czasie losowania grup eliminacyjnych UEFA EURO 2012 trzeba być osobą pełnoletnią, posługiwać się językiem angielskim i być dyspozycyjnym od 1 do 8 lutego 2010.

Od wolontariuszy wymaga się dużej motywacji do współpracy, odpowiedzialności oraz umiejętności pracy zespołowej. Do współpracy Euro 2012.PL zaprasza nie tylko fanów futbolu i ludzi młodych, ale również osoby starsze, emerytów i wszystkich zainteresowanych. Wszyscy wolontariusze przejdą szczegółowe szkolenia na wybrane stanowiska.

Dla ochotników praca przy tak dużej imprezie to szansa na zdobycie cennego doświadczenia i nawiązanie międzynarodowych znajomości. Co ciekawe, po zakończeniu losowania każdy wolontariusz otrzyma certyfikat uczestnictwa w programie. Dokument ten z pewnością ułatwi aplikowanie do uczestnictwa w tego typu imprezach, w tym w finałowym Turnieju Mistrzostw Europy w 2012 roku.

Wolontariusz za swoją pracę nie otrzyma wynagrodzenia, organizator jednak zapewnia wyżywienie oraz ubiór, który po ceremonii zostanie przekazany ochotnikom jako upominek. Dodatkowe informacje i formularz aplikacyjny dostępne są pod adresem e-mail volunteersPOL@euro2012.com oraz pod numerem telefonu 0-22 888 3025
lub na stronie UEFA.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Paweł Marczak
  • Paweł Marczak
  • 11.06.2011 17:14

A miskę ryżu chociaż "wolontariusze" dostaną? Chamstwo i pazerność organizatora nie zna granic. Poza tym, mówię to jako pracodawca, wpis o "wolontariacie" dla uefa nie będzie miał żadnego znaczenia w waszym cv, jedyne co, to pokażecie, że jesteście jeleniami do pracy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zbigniew
  • Zbigniew
  • 05.12.2010 17:19

Nie dajcie się nabierać na ta robotę!!!UEFA podobnie jak inna wielka organizacja(bogata!)zawsze wysługiwała sie wolontariuszami!!W nagrode pozniej daja przeterminowane czekoladki dla mlodych wolontariuszy!!
Lato i inni niech sie wezma sami do roboty,albo niech płaca za prace wolontariuszom!!
UEFA BARDZO BOGATA FIRMA!!!A poza tym co kogo obchodza kiepscy kopacze w piłeczke!Wole inne sporty gdzie nie ma takiej wielkiej organizacji czychajacej na kase!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

co racja to racja;) głosno mysle, ale jednak chyba sie nie skusze:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To obcowanie będzie mocno ograniczone ;) a pracy będzie od cholery:P Sam musisz odpowiedzieć sobie czy warto.

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak sie zastanawiam nad uczestnictwem w tym przedsiemwzieciu. nie wydaje Wam sie to dosc ciekawym doswiadczeniem?? nazwe to obcowaniem z takimi personami?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to bogata UEFA po raz kolejny szuka jeleni ;)
Kto szuka ten znajdzie ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

A... może ktoś napisze tekst, jak to bogata organizacja miedzynarodowa szuka darmowych rąk do pracy!? To będzie hit miesiąca:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

UEFA jest na tyle bogatą organizacją, że spokojnie mogłaby zapłacić za pracę "wolontariuszy", a pamiętajmy, że nie jest to lekka praca ... ale znając życie, zainteresowanie będzie spore (może nie na w24, ale ogólnie). Kamil, co innego udzielać się jako wolontariusz pomagając innym,a co innego dać się wykorzystać bogatej organizacji, żeby zaoszczędziła parę złotych przy swoim show...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kamilu młody jeszcze jesteś...mało wiesz o wolontariacie ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

zgadza się żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.