Facebook Google+ Twitter

UEFA wie o opóźnieniach we Wrocławiu

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-25 16:08

Wrocław odpiera zarzuty, że nie informował UEFA o problemach z budową stadionu na Euro 2012. "Rzeczpospolita" ujawniła treść raportu UEFA, w którym jest mowa między innymi o znacznych opóźnieniach w budowie stadionu we Wrocławiu.

Prezydent Rafał Dutkiewicz powiedział, że raport UEFA na ten temat to "sygnał, a nie jakiekolwiek zagrożenie dla całego projektu". Dodał, że z budową stadionu wszystko jest w porządku.
Szef PZPN Grzegorz Lato odmówił komentarza w sprawie raportu i zapewniał, że wiedział o opóźnieniach we Wrocławiu: - Budowa przedłuży się o 6 miesięcy i władze UEFA o tym wiedzą - zapewnił Lato.

Pracownicy nowego wykonawcy, firmy Max Boegel, która przejęła kontrakt po Mostostalu, wejdą na budowę stadionu w przyszłym tygodniu.

W czwartek we Wrocławiu spotkali się przedstawiciele miast współgospodarzy Euro2012 w Polsce i na Ukrainie. Podsumowali stan przygotowań do mistrzostw.

Odpowiedzialny za mistrzostwa z ramienia PZPN Adam Olkowicz mówi, że nie ma powodów do niepokoju, mimo doniesień medialnych na temat opóźnień w przygotowaniach do mistrzostw. W piątek rusza budowa stadionu we Lwowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.