Facebook Google+ Twitter

UEFA zapłaci Polsce 1 mln euro za wygrany mecz. PZPN weźmie połowę?

UEFA podała właśnie informację o kwotach, jakie przekaże dla piłkarzy za występy podczas turnieju EURO 2012. Jest się, czym dzielić.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Poland_NT_2011.jpg&filetimestamp=20111116113009 / Fot. Roger Gorączniak/CC 3.0Zawodników najlepiej motywować pieniędzmi - podaje eurosport.pl. Dla naszych piłkarzy stawki za grę w reprezentacji podczas euro wydają się odpowiednią motywacją.

UEFA za wygrany mecz w grupie przekaże do podziału 1 mln euro. Za remis drużyna otrzyma połowę tej kwoty, a jeżeli wyjdzie z grupy na jej konto wpłynie 2 mln. euro.

Prezes PZPN, Grzegorz Lato w najbliższym czasie spotka się z radą drużyny, aby ustalić w, jakich proporcjach zostanie dokonany podział pieniędzy od UEFA. Część pieniędzy zostanie bowiem przekazana do PZPN. Może to być nawet 60 proc. kwoty od UEFA.

Przy założeniu, że Polacy wygrają trzy mecze grupowe, otrzymamy od UEFA do podziału 2,5 mln euro. Co najmniej 50 proc. z tej kwoty zabierze PZPN.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wszystko rozbija sie, o pienia,dze , many , many , many . Oto wspolczesny fudbol dlaczego inne wartosci w Sporcie sie, nie licza, , pienia,c rza,dzi wiekim fudbolem kto bogadszy ten ma wszystko a biedny musi patrzec zeby jemu choc troszke, skaplo. A gdzie honor , Patriotyzm i tak dalej , ktos powiedzial ze pienia,c rza,dzi swiatem. Szkoda komentarzy na temat Bozka Many, i PZPN.ITD.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wow
  • wow
  • 11.02.2012 19:04

A Ciebie ktos kiedyś ocenił na zero;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
oceniłam na 1
  • oceniłam na 1
  • 11.02.2012 11:17

Oszustwo jest podane w ocenie tego autora!Były dwa głosy po 1 .Czyli 11 - 2 =9.Jest maksymalna ocena 5 a nie 9 !!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.