Facebook Google+ Twitter

"UFO - kiedy się wreszcie ujawnią?". Porozmawiajmy o życiu w kosmosie!

Zapraszamy Was na spotkanie z Projektem NPN (organizacja zajmująca się badaniem i dokumentowaniem niezwykłych zjawisk), które odbędzie się 15 marca o godz. 17 w budynku "Przystanku Książka" (Mediateka) na ul. Grójeckiej 42 w Warszawie.

 / Fot. Anna AndrzejczakW spotkaniu może wziąć udział każdy, wstęp jest wolny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc warto jednak zapowiedzieć swoją obecność pisząc do organizatorów na: redakcja@npn.org.pl.

W programie m.in.:
- pokaz najnowszych materiałów dot. zjawiska UFO w Polsce i na świecie
- dyskusja pt. "UFO - kiedy się wreszcie ujawnią?"
- dyskusja ogólna

Spotkanie poprowadzi dziennikarz i badacz zjawisk niewyjaśnionych Marcin Mizera.

Od 27 lutego w "Przystanku Książka" (Mediateka) oglądać można wystawę pt. "UFO w archiwalnych materiałach prasowych". Prezentowane dokumenty pochodzą z archiwum Projektu NPN.

Szczegóły znajdziecie tutaj:
npn.org.pl
bpochota.waw.pl

Wystawa dostępna będzie do końca marca.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

To raczej strona nie posiadająca potrzeb w zakresie pozyskiwania nośników energii byłaby pokojowo nastawiona: link

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
  • jędrzej
  • 05.03.2012 17:22

tu Hawking ma racja .. takie spotkanie to KATASTROFA dla ziemi przynajmniej dla człowieka...postęp techniczny a postęp etyczny to dwie odrębne ścieżki które czasem sie schodza ale najczęściej sie rozchodzą jak z prawami robotyki.. robot nie zaatakuje nigdy...no tak ale to zależy od zaprogramowania..

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 05.03.2012 17:09

wszystkie te filmy to bajka... ze walczymy tymi samolocikami prymitywnymi rakietkami itd.. takie spotkanie może sie skończyć katastrofa każda cywilizacja z gwiazd która tu by dotarła wyprzedzała by nas technologicznie o tysiąclecia a co to znaczy nie trzeba mówić... raz dwa trzy i nie ma nas.. a może na szczęscie nie ma technologii międzygwiezdnej bo takie są prawa natury i nie da sie tego przeskoczyć.. i pewnie tak jest..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak dotąd scenariusze (filmowe) o konfrontacjach Ziemian z UFO -wcami nie są zbyt przyjazne, dla żadnej ze stron. Może wobec tego lepiej by było, ażeby do tych konfrontacji nigdy nie doszło?? (Przynajmniej jak na razie:)) Jest jeszcze tyle do zrobienia i....POZNANIA na Błękitnej Planecie :)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.