Facebook Google+ Twitter

UFO na Podkarpaciu nie po raz pierwszy!

Wczoraj podaliśmy informację o niezidentyfikowanym obiekcie latającym nad Ropczycami koło Przemyśla, jak się dowiedzieliśmy to nie pierwsze tego typu sygnały.

W Ropczycach są zakłady magnezytowe, które produkują ceramiczne materiały ogniotrwałe na potrzeby hutnictwa żelaza i stali, przemysłu metali nieżelaznych, cementowniczego, czy szklarskiego.

Arkadiusz Miazga, ufolog uważa, że to one mogą przyczyniać się do stwarzania różnic pól magnetycznych, które UFO mogą ściągać.

Od 1984 roku w Ropczycach zarejestrowano 20 obserwacji (poza zdjęciami, kręgi w trawie, a nawet bliskie spotkania trzeciego stopnia). M.in. 30 kwietnia ub. r. o godz. 15.30 w okolicach Ropczyc widziana była szybko poruszająca się srebrna kula. Lot trwał zaledwie kilka sekund. Samolot na pokonanie tego samego dystansu, według obserwatorów, potrzebuje ok. 3 minut.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

UFO, coś w tym jest...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomijając zawartość tego news'a, autor nie zadał sobie chyba trudu, żeby sprawdzić, gdzie leżą Ropczyce. Ja powiedziałbym, że ta miejscowość leży bardziej "koło" Rzeszowa lub też "koło" Dębicy. To "koło" w odniesieniu do Przemyśla, to co najmniej 100 km :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszka, a to ci dopiero ... w rzeczy samej :D
u nas w Starachowicach -Zdrój w ostatnią sobotę też zanotowałam bliskie spotkania trzeciego stopnia ... a może to jednak Marian był ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojewoda, wybacz, że dopiero teraz przeczytałem, na wakacjach byłem, bardzo dobry dowcip!!!!! Tylko przestań już pić atrament zamiast czaju :)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sądzę, Grzegorzu, że nieco przesadziłeś.
Jeżeli masz na myśli Janusza albo mnie, o Marianie nie wspominając, to tylko Twój młody wiek jakoś to tłumaczy.
O Bonarskim nie wypowiadam się, gdyż boli go oko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.07.2008 12:01

"W Ropczycach są zakłady magnezytowe" > "Arkadiusz Miazga, ufolog uważa, że to one mogą przyczyniać się do stwarzania różnic pól magnetycznych, które UFO mogą ściągać."

Az strach na parapet stawiac kolumny glosnikowe...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Minus, bo nie lubię, kiedy targetem są ludzie ograniczeni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

w życiu nie zostanę feministką, takiego poziomu pomroczności jasnej nie mam nawet po litrze :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uzupełnię moją wypowiedź i powiem, dlaczego warto Mariana poślubić.
Otóż w zeszły piatek, podczas swojego rutynowego już lotu, został on porwany przez UFO. Tam pobrano mu plemniki, a to w celu wyhodowania nowej ludzkości. Jak latwo się domyślić, Ufitom brakuje już tylko jajeczek, bez dwuznaczności, proszę, chodzi o damskie jajeczka. Marian przez wszczepioną w mózg antenkę cały czas jest w kontakcie z Elohim i mówi, że Pani, najchętniej blondyna, biust C, biodra 101, bo takie warunki są dla nowej rasy najkorzystniejsze, będzie miała bezboleśnie pobrane jajeczka przez specjalnego androida nieco podobnego do Michała Żebrowskiego, jak grał Wiedźmina. A następnie nastąpią kosmiczne zaślubiny z Marianem w oparach różowej kosmicznej mgły. Wybuchnie jedna supernowa na cześć nowej Ewy, a potem młoda para Wybrańców przystąpią do zasilania milionow inkubatorów nowej Ludzkości energią tantryczną, wytwarzaną w sposób naturalny i wzniosły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje kontakty z Marianem są czysto platoniczne, Januszu.
Jestem po prostu jego menago, w rzeczy samej, co jest bardzo dla Wiadomości24 korzystne z wymienionych przeze mnie wyżej względów.

Panie pragnące poślubić Mariana proszone są o przesłanie mi na priva skanów z PiT-ów za ostatnie trzy lata, chyba że prowadzą działalność nie podlegającą opodatkowaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.