Facebook Google+ Twitter

UFO podpatruje Obamę?

Coś bardzo szybkiego przemknęło po niebie nad głowami setek tysięcy ludzi, którzy przybyli na inaugurację prezydenta Baracka Obamy. Obiekt sfilmowany został przez kamerę amerykańskiego kanału telewizyjnego CNN – pisze dziennik „The Sun".

Youtube.com / Fot. screenNagranie z nieznanym obiektem latającym znajdującym nad Kapitolem prowokuje dyskusje w amerykańskim internecie. Ludzie komentujący wideo twierdzą, że pojawiający się na niebie obiekt, nie jest podobny do ptaka, jest zbyt płaski i bez skrzydeł. - To UFO - pisze „The Sun”.

Relację CNN możecie obejrzeć tutaj!

- Ciemny obiekt nad Kapitolem został zarejestrowany przez kamerę CNN, kiedy ludzie po uroczystości rozchodzili się już do domów - czytamy w "The Sun".

Ta interesująca sprawa wywołała istną burzę dyskusji w sieci www. Internauci spekulują czym też był zarejestrowany przez CNN obiekt. Oczywiście, w grę wchodzą różne wyjaśnienia, ale przecież nie od dziś wiemy, że obiekty UFO interesują się ważnymi wydarzeniami dziejącymi się na naszej planecie. Obcy lubują się także w pojawianiu się na różnych masowych imprezach odbywających się na świeżym powietrzu. Być może tak właśnie było i w tym przypadku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

szkoda, że autor nie zauważył, iż The Sun to czołowy brukowiec, gorszy chyba nawet od Faktu. To własnie w sunie można znaleźć teksty np. o Chrystusie znalezionym w kebabie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, na ptaka to za szybkie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

no niestety link nie dział
to raczej za szybkie na ptaka jest

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przecież to zwykły ptak. Ten film bardzo dobrze to pokazuje: http://pl.youtube.com/watch?v=rPBIJjqL4SY&feature=related widać na nim, że obiekt nie leciał zupełnie na niebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.