Facebook Google+ Twitter

UFO w pobliżu Płocka. Posłuchajcie relacji świadka!

Niedawno odwiedziłem Płock, gdzie byłem gościem seminarium poświęconemu zjawisku UFO i cywilizacjom pozaziemskim, zorganizowanego przez tamtejszych miłośników tematu. Przy okazji dowiedziałem się o ciekawej obserwacji UFO...

Płockie seminarium dot. zjawiska UFO odbyło się 14 stycznia br. / Fot. Marcin MizeraPo moim wykładzie podszedł do mnie człowiek, który, jak się później okazało, jest mieszkańcem jednej z niewielkich miejscowości pod Płockiem. Mężczyzna powiedział, że chciałby mi o czymś opowiedzieć.

- Panie Marcinie, sprawa dotyczy obserwacji dziwnego obiektu na niebie, ale nie tylko - nadmienił. Za chwilę dowiedziałem się jeszcze paru szczegółów.

Zdarzenie, o którym mowa, miało miejsce parę lat temu i od tamtego czasu, jak stwierdził mój rozmówca, nie miał on z kim na serio o tym porozmawiać. Dopiero teraz, gdy dowiedział się, że w Płocku odbędzie się spotkanie ze "znawcą tematu UFO", postanowił skorzystać z tej - jak dodał - niepowtarzalnej okazji.

Historia mnie zainteresowała, w sali konferencyjnej, gdzie odbywało się seminarium było jednak trochę za głośno, zaproponowałem więc wyjście na korytarz, aby tam w spokoju porozmawiać. Razem z nami wyszła również moja asystentka, która jest nieocenioną pomocą i zawsze jeździ ze mną na wszelkie tego typu konferencje. Po chwili całą trójką usiedliśmy wygodnie na znajdujących się w holu skórzanych fotelach. Mężczyzna zaczął opowiadać...

Poniżej prezentuję Państwu nagranie tej relacji, które udało się (za wiedzą i zgodą świadka) zarejestrować naszej rozmowy w przerwie seminarium: "UFO: ONI już tu są"...Jeżeli ktoś z Państwa widział coś podobnego i chciałby nam o tym opowiedzieć, może pisać na:

Projekt NPN - organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione.

E-mail: marcin_mizera@npn.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zabójca Bogów
  • Zabójca Bogów
  • 04.02.2012 15:16

Od 110 lat mamy silne nadajniki radiowe ---czyli te fale polecialy na 110 lat swietlnych od nas, co oznacza ze w promieniu 55 lat swiatla nie ma cywilizacji znajacej radio--bo by nam odpowiedzieli i po 55 latach bysmy dostali odpowiedz--czyli dziś. Pierwsza audycja jaka uslysza Ufoki na pewniaka bedzie --przemówienie Hitlera z Olimpiady --mialo ogromna moc nadawcza. A chyba Ufoki radio znaja ? A moze nie bo stale w zbozu musza pisac kregami !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zabójca Bogów
  • Zabójca Bogów
  • 04.02.2012 15:11

Ufo oszołomy co nie znają podstaw fizyki i nawet zdjec statku nie potrafia zrobic wyraznego--zawsze zamazany i do powiekszenia sie nie nadaje---Tak sama banda kretynów jak wierzący w Boga czy duchy lub homeopatie. Te wasze Ufoki sa tempakami bo stale na radarach ich widac a glupie samoloty USA sa niewidzialne od 20 lat dal radarow.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.