Facebook Google+ Twitter

UFO wyląduje we Wrocławiu 28 kwietnia

Tego dnia do Wrocławia, już po raz jedenasty, zjadą się badacze i pasjonaci niezwykłych zjawisk z Polski i Europy, by wziąć udział w kolejne edycji „UFO-Forum”, największej cyklicznej imprezie ufologicznej w Polsce.

XI UFO-Forum Plakat. Organizatorem konferencji jest Ośrodek Edukacji Janusza Zagórskiego przy współpracy CK AGORA. Na spotkanie przybędą goście m.in. z USA, Węgier, Łotwy, Słowacji. Jako uczestnik (w charakterze gościa i prelegenta) kilku poprzednich mogę powiedzieć, że co roku przyciąga rzesze pasjonatów nieznanego.

Poprzednie „UFO-Forum” odbyło się 6 -7 maja 2006 r. (sobota – niedziela), wówczas, ze względu na fakt, iż było to już dziesiąta, jubileuszowa edycja imprezy organizatorzy zdecydowali się rozłożyć wykłady i spotkania na dwa dni weekendu. Uczestnikiem konferencji był wtedy światowej sławy autorytet w badaniu zjawisk UFO, badacz i pisarz Tymothy Good, którego wystąpienia wzbudziły ogromne zainteresowanie.

Badacz z Wielkiej Brytanii jest ekspertem od wojska i służb specjalnych, był gościem wielu spotkań i dyskusji odbywających się w np. w Pentagonie. Good mówił o związkach między UFO a wojskiem. Temat ten wywołał duże poruszenie. Na forum obecny był też inżynier Bruce Moen z USA (Moen będzie także gościem tegorocznego „UFO-Forum” - przyp. aut.), znany badacz niewidzialnej strony naszego świata, autor bestsellerowej serii książek: "Podróże w Nieznane", "Podróż Poza Wszelkie Wątpliwości", "Podróże do życia po śmierci". Jego wykład również wzbudził duże zainteresowanie.

Tegoroczna impreza, co prawda przewidziana jest na jeden dzień, ale również zapowiada się interesująco. Program „XI UFO–FORUM” znajdziecie tutaj:

http://www.npn.ehost.pl/index.php?subaction=showfull&id=1174379144&archive=&start_from=&ucat=1&

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 27.03.2007 22:55

Hah, przypomniał mi się cytat z filmu Kondratiuka: "UFO zlądowało".;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.