Facebook Google+ Twitter

Ugoda Jarosława Kaczyńskiego z TVN

Wytoczony z powództwa cywilnego proces prezesa PiS - Jarosława Kaczyńskiego - przeciwko stacji TVN, zakończyła ugoda pozasądowa. Nie są znane szczegóły porozumienia.

Sonda

Ugoda Kaczyńskiego z TVN to efekt:

Jarosław Kaczyński / Fot. PAP/Leszek SzymańskiJarosław Kaczyński wycofał pozew sądowy przeciwko stacji, którą oskarżał o naruszenie dóbr osobistych. Sprawa była związana z antenowymi spekulacjami na temat stanu zdrowia psychicznego Kaczyńskiego. Polityk domagał się przeprosin na łamach portalu TVN24.pl, Onet.pl oraz w wieczornym paśmie programowych stacji.

W styczniu warszawski Sąd Okręgowy uwzględnił pozew Kaczyńskiego w podobnej sprawie, wytoczony przeciwko Radiu Zet. Radio opublikowało sondaż dotyczący decyzji sądu w sprawie skierowania lidera PiS na badania psychiatryczne.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Jola
  • Jola
  • 21.02.2012 13:46

A kiedy pan prezes wykona wyrok sądu i przeprosi Agorę? Niech będzie w końcu odważny, prawy i sprawiedliwy...

Komentarz został ukrytyrozwiń
niezdecydowany
  • niezdecydowany
  • 21.02.2012 08:53

przeczytalem tekst pana waldemara i prawde mowiac nie zdziwilem sie.kaczynscy nigdy nie walczyli z komunizmem ale chyba sluzyli mu.sluzyli mu wyrafinowanie i przemyslanie do perfekcji.czego my sie jeszcze nie dozyjemy i nie dowiemy.ale prawda zawsze wychodzi na jaw chociaz niekiedy bardzo trudno.komunisci byli niedoscignioni w manipulowaniu ludzmi.w tym temacie kaczynscy byli pojetnymi uczniami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fotograf
  • fotograf
  • 20.02.2012 22:42

Ale słabo cię Łukaszu na nim widać (powiększ trochę).

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.02.2012 22:38

Zdjecie cud :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 20.02.2012 22:11

@kicia-A ty kiciu miałczysz ,czy mruczysz, gdy widzisz Donalda strzelającego gola ? Oczywiście nie tobie ,mam na myśli piłkę nożną.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 20.02.2012 21:47

No to widzicie teraz Kochani! -- Obciachowa telewizja TVN ,która tak bardzo niszczyła wizerunek Kaczyńskich ,oraz patriotów związanych z PiS; musiała się ugiąć i poszła na ugodę! Ta tendencyjna Telewizja; która niszczyła i niszczy, wszystko co polskie musiała się poddać i pójść na ugodę! Propaganda przestała działać ,Polacy ujrzeli prawdziwą " Maskę"tej antypolskiej stacji ,która wspierała i nadal wspiera antypolski rząd Tuska!

Komentarz został ukrytyrozwiń
POLAK emeryt.
  • POLAK emeryt.
  • 20.02.2012 21:24

Do waldemara...?
Skoro jesteś tak obeznany, to zajmij się PO-ważniejszymy sprawamy nie zagłuszaj, napewno sam z siebie tego nie wymysliłeś, skolko diengi ty pauczył - wot i haroszuj szpion z ciebia: Zaimij się teraz, Lechem Wałęsą - będziesz miał więcej rozrywki.
Wówczas będziesz miał się czego bać, wspominasz o lepperze, blidzie ich zostaw, wspomij o ks. Jerzym Popiełuszce, ks. Suchowolcu i innych męczennikach, którzy zgineli za WIARE i ZA POLSKĘ. Jednak to prawda że psy ujadają...!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 20.02.2012 21:06

Panie Waldemarze - może Pan coś napisze o Tusku jego Szwabskim pochodzeniu ,dziadku z Wermachtu który strzelał do Polaków! Bo przecież skoro miał broń to na Wiwat nie strzelał ! Prawda??

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jerzy
  • Jerzy
  • 20.02.2012 20:56

Był na tym portalu taki temat :PiS przeprosi PO. Sąd zadecydował.
PiS pomówiło PO i musiało wpłacić na hospicjum 10 000 złotych .Dobra to była wiadomość dla hospicjum ale zła dla PODATNIKA , GDY PiS ZAPŁACIŁ PRZECIEŻ PUBLICZNYMI , NASZYMI PIENIĘDZMI.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ad Rem
  • Ad Rem
  • 20.02.2012 20:55

@ Panie Waldemarze , proszę ten tekst wklejać częściej . Niech więcej ludzi pozna prawdę.