Facebook Google+ Twitter

Ujawniono zapiski Katarzyny W. "Traktuję to dziecko jak wroga"

Prokuratura zgromadziła bogaty materiał dowodowy w sprawie śmierci Madzi z Sosnowca. Z materiałów wynika, że Katarzyna W. przez dłuższy czas przygotowywała się do zabicia córki.

 / Fot. Polskapresse/Dziennik ZachodniPrzed blisko rokiem Polskę obiegła tragiczna informacja o zuchwałym porwaniu dziecka w Sosnowcu. Do poszukiwania Madzi ruszyły służby policyjne, strażacy i liczni mieszkańcy miasta. Matka nadawała w kolejnych dniach komunikaty w mediach, z prośbą o uwolnienie dziecka. W akcję poszukiwawczą włączył się osławiony detektyw Rutkowski, a nawet jasnowidz. Po 10 dniach matka przyznała się, że Madzia nie żyje. Twierdziła, że zmarła w domu wskutek nieszczęśliwego wypadku. Będąca w głębokim szoku matka, ukryła dziecko w gruzowisku. Wskazała to miejsce policji.

Prokuratura, po wielu miesiącach żmudnych badań, wysłuchaniu świadków i wielokrotnym przesłuchaniu matki Madzi, zgromadziła bogaty materiał dowodowy w sprawie śmierci dziecka. Są już mocne dowody - według "Gazety Wyborczej" - do postawienia "Katarzynie W. zarzutu zabicia sześciomiesięcznej Madzi, z premedytacją".

Prokuratorzy znaleźli wiele informacji o planowaniu zabicia dziecka. Figurują w pamiętniku matki i komputerze. "Traktuję to dziecko jak wroga, zagrożenie, wykańczającego mnie cyborga" - napisała w pamiętniku Katarzyna W. na krótko przed urodzeniem Madzi. "Ta bajka, która trwa, którą z nim przeżywam, musi się katastrofalnie skończyć, katastrofalnie dla mnie i dla niego" - napisała także Katarzyna W., mając na uwadze swój związek z mężem Bartkiem - podaje portal wprost.pl.

Była bardzo przerażona, zazdrosna i sfrustrowana z powodu zbyt szerokich znajomości i takich też kontaktów Bartka z różnymi kobietami. "Jestem samotna z Bartkiem, czuję całą sobą pustkę zdarzeń i emocji, które mi towarzyszyły. Ślub to była pomyłka, skomplikował mi życie" - pisała. Według śledczych kobieta mogła zabić dziecko, żeby w ten sposób zemścić się na mężu, który spotyka się z innymi kobietami.

Katarzyna W. nie ukrywała, że "nie chce dziecka", napisała także to w pamiętniku. Deklarowała chęć wywołania poronienia. "To dziecko nie może przyjść na świat. Mam już przypadkowego męża, dość tych przypadków" - takie zdania widnieją w jej zapiskach. Określiła i wyliczyła 22 powody, dla których nie chce mieć dziecka: wśród nich były m.in. rozstępy spowodowane ciążą i utratę dobrego wizerunku.

Po urodzeniu Madzi, Katarzyna W. opisuje skargi na męża, którego podejrzewała o kontakty z różnymi kobietami. Po zabezpieczeniu komputera i analizie aktywności Katarzyny W. w internecie, śledczy odkryli, że wpisywała w wyszukiwarkę takie hasła jak: "zasiłek pogrzebowy niemowlaka", "pochówek dzieci", "kremacja niemowlaka", "nieumyślne spowodowanie śmierci", "mierzenie stężenia Co".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

I jeszcze jedno, Panie Hadrianie, okazuje się, że najlepiej pisać na takie tematy, jakich oczekuje intelektualnie rozbudzony Czytelnik...
Oczywiście za artykuł - najwyższe oceny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Hadrian Komiński 09.01.2013 17:56
Panie Hadrianie, a czego Pan oczekuje od tego "manipulowanego i regularnie otumanianego ludu", jak Pan łaskawie raczył napisać?
Przecież dzisiaj coraz częściej w "realu" spotykamy Zosie Nowak, Kasie Kowalskie czy Anie Dąbrowskie... To jak tutaj inaczej pisać o aniołeczku, którego dobry Pan Bóg zabrał do Niebka?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dosyć już o tej żałosnej kobiecie !!!!!! Popieram to co napisał p.Hadrian.
Ileż jeszcze razy można pisać o NICZYM ?!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dajcie spokój z tym pierdzieleniem o Madzi-Sradzi. I tak już wystarczająco zbiera mi się na wymioty, gdy pomyślę sobie, że państwo rządzone przez ciemny, manipulowany i regularnie otumaniany lud może dyktować mi co mam robić z własnym wytworem biologicznym.

Swoją drogą - konia z rzędem pismakowi, który po raz pierwszy napisze "mała Magda", a nie "mała Madzia". Ot, taki test na nonkonformizm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale na szczęście nie używali antykoncepcji, która jest grzechem śmiertelnym...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.