Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27836 miejsce

Ujawniono zapiski Katarzyny W. "Traktuję to dziecko jak wroga"

Prokuratura zgromadziła bogaty materiał dowodowy w sprawie śmierci Madzi z Sosnowca. Z materiałów wynika, że Katarzyna W. przez dłuższy czas przygotowywała się do zabicia córki.

 / Fot. Polskapresse/Dziennik ZachodniPrzed blisko rokiem Polskę obiegła tragiczna informacja o zuchwałym porwaniu dziecka w Sosnowcu. Do poszukiwania Madzi ruszyły służby policyjne, strażacy i liczni mieszkańcy miasta. Matka nadawała w kolejnych dniach komunikaty w mediach, z prośbą o uwolnienie dziecka. W akcję poszukiwawczą włączył się osławiony detektyw Rutkowski, a nawet jasnowidz. Po 10 dniach matka przyznała się, że Madzia nie żyje. Twierdziła, że zmarła w domu wskutek nieszczęśliwego wypadku. Będąca w głębokim szoku matka, ukryła dziecko w gruzowisku. Wskazała to miejsce policji.

Prokuratura, po wielu miesiącach żmudnych badań, wysłuchaniu świadków i wielokrotnym przesłuchaniu matki Madzi, zgromadziła bogaty materiał dowodowy w sprawie śmierci dziecka. Są już mocne dowody - według "Gazety Wyborczej" - do postawienia "Katarzynie W. zarzutu zabicia sześciomiesięcznej Madzi, z premedytacją".

Prokuratorzy znaleźli wiele informacji o planowaniu zabicia dziecka. Figurują w pamiętniku matki i komputerze. "Traktuję to dziecko jak wroga, zagrożenie, wykańczającego mnie cyborga" - napisała w pamiętniku Katarzyna W. na krótko przed urodzeniem Madzi. "Ta bajka, która trwa, którą z nim przeżywam, musi się katastrofalnie skończyć, katastrofalnie dla mnie i dla niego" - napisała także Katarzyna W., mając na uwadze swój związek z mężem Bartkiem - podaje portal wprost.pl.

Była bardzo przerażona, zazdrosna i sfrustrowana z powodu zbyt szerokich znajomości i takich też kontaktów Bartka z różnymi kobietami. "Jestem samotna z Bartkiem, czuję całą sobą pustkę zdarzeń i emocji, które mi towarzyszyły. Ślub to była pomyłka, skomplikował mi życie" - pisała. Według śledczych kobieta mogła zabić dziecko, żeby w ten sposób zemścić się na mężu, który spotyka się z innymi kobietami.

Katarzyna W. nie ukrywała, że "nie chce dziecka", napisała także to w pamiętniku. Deklarowała chęć wywołania poronienia. "To dziecko nie może przyjść na świat. Mam już przypadkowego męża, dość tych przypadków" - takie zdania widnieją w jej zapiskach. Określiła i wyliczyła 22 powody, dla których nie chce mieć dziecka: wśród nich były m.in. rozstępy spowodowane ciążą i utratę dobrego wizerunku.

Po urodzeniu Madzi, Katarzyna W. opisuje skargi na męża, którego podejrzewała o kontakty z różnymi kobietami. Po zabezpieczeniu komputera i analizie aktywności Katarzyny W. w internecie, śledczy odkryli, że wpisywała w wyszukiwarkę takie hasła jak: "zasiłek pogrzebowy niemowlaka", "pochówek dzieci", "kremacja niemowlaka", "nieumyślne spowodowanie śmierci", "mierzenie stężenia Co".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

I jeszcze jedno, Panie Hadrianie, okazuje się, że najlepiej pisać na takie tematy, jakich oczekuje intelektualnie rozbudzony Czytelnik...
Oczywiście za artykuł - najwyższe oceny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Hadrian Komiński 09.01.2013 17:56
Panie Hadrianie, a czego Pan oczekuje od tego "manipulowanego i regularnie otumanianego ludu", jak Pan łaskawie raczył napisać?
Przecież dzisiaj coraz częściej w "realu" spotykamy Zosie Nowak, Kasie Kowalskie czy Anie Dąbrowskie... To jak tutaj inaczej pisać o aniołeczku, którego dobry Pan Bóg zabrał do Niebka?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dosyć już o tej żałosnej kobiecie !!!!!! Popieram to co napisał p.Hadrian.
Ileż jeszcze razy można pisać o NICZYM ?!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dajcie spokój z tym pierdzieleniem o Madzi-Sradzi. I tak już wystarczająco zbiera mi się na wymioty, gdy pomyślę sobie, że państwo rządzone przez ciemny, manipulowany i regularnie otumaniany lud może dyktować mi co mam robić z własnym wytworem biologicznym.

Swoją drogą - konia z rzędem pismakowi, który po raz pierwszy napisze "mała Magda", a nie "mała Madzia". Ot, taki test na nonkonformizm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale na szczęście nie używali antykoncepcji, która jest grzechem śmiertelnym...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.